fbpx

 • Macaristan Metropolitan Uygulamalı Bilimler Üniversitesi’nde Uygun Fiyata İşletme ve Ekonomi Eğitimi!

  • 9 Ağustos 2018
  • Posted By : admin
  • 0 Comment
  • budapeşte Budapeşte Metropolitan Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Budapeşte Teknoloji ve Ekonomi Üniversitesi BUTE eğitim fakültesi finans eğitimi hazırlık işletme eğitimi macaristanda eğitim macaristanda üniversite macaristanda üniversite eğitimi macaristanda yurtdışı eğitimi pazarlama eğitimi yurtdışı eğitim yurtdışı eğitim danışmanlığı yurtdışı eğitimi yurtdışı üniversite eğitimi yurtdışında eğitim yurtdışında üniversite yurtdışında üniversite eğitimi

  Macaristan Metropolitan Uygulamalı Bilimler Üniversitesi’nde Uygun Fiyata İşletme ve Ekonomi Eğitimi!

  Macaristanda üniversite eğitiminde akla gelen ilk isimlerden olan Budapeşte Metropolitan Uygulamalı Bilimler Üniversitesi, Macaristan’ın başkenti Budapeşte’de yer almaktadır. Macaristan politik, kültürel, ticari, endüstri ve ihracat açısından dünyaca ünlü bir merkez konumundadır. Her yıl 20 milyon turistin ziyaret ettiği Budapeşte dünyanın en güzel şehirlerinden birisidir. Ayrıca çok sayıda müzesi, geniş meydanları, yemyeşil parkları onu ünlü bir şehir haline getirmiştir.

  Budapeşte Metropolitan Uygulamalı Bilimler Üniversitesi; iletişim ve medya, işletme, ekonomi,
  pazarlama, turizm otelcilik ve tasarım dalında faaliyetlerine devam eden Macaristan’ın önde gelen özel üniversitesidir. Budapeşte Metropolitan Uygulamalı Bilimler Üniversitesi’nin donanımlı teknolojileri ile modern tesislere sahip, şehir merkezine kolaylıkla ulaşılabilecek ulaşım bağlantıları ile de geniş bir kampüsü vardır. Yurtdışında üniversite eğitimi için birçok yabancı öğrencinin başvurduğu üniversitede, ortalama 7000 öğrenci eğitimine devam etmektedir.

  Budapeşte Metropolitan Uygulamalı Bilimler Üniversitesi’nde macaristanda üniversite eğitime yönelik herhangi bir giriş sınavı yoktur. Başvuru için sadece lise diploması yeterlidir. YÖK tarafından üniversiteye denklik verilmiştir. Denklik için ise tercih edilen bölüm ile ilgili LYS sınavında minimum puan almış olmak gerekmektedir.

  Edulife Yurtdışı Eğitim; tüm öğrencilerin Budapeşte Metropolitan Uygulamalı Bilimler Üniversitesi tercihlerinde, ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti sunmaktadır.

  Budapeşte Metropolitan Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Detaylı Bilgisi İçin: https://www.edulife.com.tr/macaristanda-universite-egitimi/budapeste-metropolitan-uygulamali-bilimler-universitesi-met/ adresini ziyaret edebilir,

  Budapeşte Metropolitan Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Kayıtları İçin: https://www.edulife.com.tr/iletisim/ linkinden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

WhatsApp chat