fbpx

 • AB Ülkesi Macaristan’da İşletme, Uluslararası İlişkiler, Mimarlık, Tıp ve Diş Hekimliği Kayıtları Devam Ediyor!

  • 6 Ağustos 2018
  • Posted By : admin
  • 0 Comment
  • macaristanda diş hekimliği eğitimi macaristanda eğitim macaristanda işletme eğitimi macaristanda mimarlık eğitimi macaristanda mühendislik eğitimi macaristanda tıp eğitimi macaristanda uluslararası ilişkiler eğitimi macaristanda üniversite macaristanda üniversite eğitimi macaristanda yurtdışı eğitimi

  AB Ülkesi Macaristan’da İşletme, Uluslararası İlişkiler, Mimarlık, Tıp ve Diş Hekimliği Kayıtları Devam Ediyor!

  Macaristan’da üniversite eğitimiyle öğrenciler dünyadaki önemli üniversiteler ile öğrenci değişim programı çerçevesinde işbirliği içinde olan ve uluslararası şirketlerle de ortak projeler vasıtasıyla biraraya gelen üniversitelerde işletme, uluslararası ilişkiler, mühendislik, mimarlık, tıp ve diş hekimliği alma fırsatına sahip olacaklardır. Macaristan üniversitelerinde Nobel Ödüllü profesörler, dallarında uzman akademisyenler yer almaktadır.

  Macaristan’ın Avrupa’ya dönük bir yapısının olması, eğitim sisteminin Avrupa ile eşdeğerliği, eğitim kalitesinin yüksekliği ve yaşam maliyetinin ucuzluğu Macaristan’da üniversite eğitimini çok cazip kılmaktadır. Ülkemizdeki özel üniversite fiyatları ile kıyaslandığında özellikle Macaristan’da üniversite eğitimi ile öğrenciler gelecekleri için bir fark yaratmış olacaktır. Eğitim süresi açısından da Macaristanda üniversite eğitiminin daha kısa süreli olmasıyla birlikte mezun olunduktan sonra öğrenciler doğrudan iş hayatına atılmaktadırlar.

  YGS ve LYS sınavına gerek olmadan sadece lise diploması ile Macaristan’da üniversite eğitimi almak için birçok farklı üniversiteye başvurunuz yapılmaktadır.

  YÖK tarafından onay verilen dünyanın en iyi 1000 üniversitesi arasında bulunan üniversiteler:

  Budapest University of Technology and Economics
  University of Pécs
  University of Debrecen
  Eötvös Loránd University
  Semmelweis University
  University of Szeged
  Corvinus University of Budapest

  Macaristan’da Üniversite Eğitimi İçin Edulife Eğitim Uzmanından Tavsiye Üniversiteler

  – IBS International Business School | Bilgi İçin TIKLAYINIZ >>>

  – Budapeşte Teknoloji ve Ekonomi Üniversitesi | Bilgi İçin TIKLAYINIZ >>>

  – Budapeşte Metropolitan Uygulamalı Bilimler Üniversitesi ( MET ) | Bilgi İçin TIKLAYINIZ >>>

  – Peç ( Pecs ) Üniversitesi | Bilgi İçin TIKLAYINIZ >>>

  Edulife Yurtdışı Eğitim; tüm öğrencilerin Macaristan’da üniversite eğitimi tercihlerinde, ücretsizyurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti sunar.

  ” İyi Bir Gelecek İçin Macaristan’da Üniversite Eğitimi Sizleri Bekliyor Olacaktır…”

  Macaristan Üniversiteleri Detaylı Bilgisi İçin: https://www.edulife.com.tr/macaristanda-universite-egitimi/ adresini ziyaret edebilir,

  Macaristan’da Üniversite Kayıtları İçin: https://www.edulife.com.tr/iletisim/ linkinden Edulife Eğitim Uzmanı İle İletişime Geçebilirsiniz.

WhatsApp chat