fbpx

 • Macaristan’ın Önde Gelen İşletme Üniversitesi IBS’te Uygun Fiyata Eğitim!

  • 27 Temmuz 2018
  • Posted By : admin
  • 0 Comment
  • budapeşte finans eğitimi hazırlık IBS International Business School işletme eğitimi macaristanda eğitim macaristanda işletme macaristanda işletme eğitimi macaristanda üniversite macaristanda üniversite eğitimi pazarlama eğitimi yurtdışı eğitim yurtdışı eğitim danışmanlığı yurtdışı eğitimi yurtdışı üniversite eğitimi yurtdışında üniversite yurtdışında üniversite eğitimi

  Macaristan’ın Önde Gelen İşletme Üniversitesi IBS’te Uygun Fiyata Eğitim!

  1991’de Macaristan’ın başkenti Budapeşte’de eğitim faaliyetlerine başlayan IBS International Business School, orta ve doğu Avrupa’nın önde gelen ilk özel işletme üniversitesi konumundadır. İngiltere’nin en iyi üniversitelerinden biri olarak gösterilen Buckingham Üniversitesi ile birlikte eğitime yönelik ortak çalışmalar yürütülmektedir.

  IBS International Business School’un kendi yurt olanakları bulunmaktadır ve aylık ücreti ise ortalama 300 Euro civarındadır. Eğitim dili ingilizce olan IBS International Business School, diğer ülkeler ile kıyaslama yapıldığında üniversite eğitimi maliyetleri oldukça hesaplı ve eğitim kalitesi olarak ise oldukça yüksek standartlardadır.

  IBS International Business School’a lise diploması ile başvuru yapılmaktadır. İngilizce bilmeyen öğrencilere yönelik hazırlık programları bulunan üniversitenin lisans programlarının süresi 3 yıldır ve YÖK tarafından denklik sağlanmıştır, denklik için ise LYS barajını geçmiş olmak yeterlidir.

  Edulife Yurtdışı Eğitim; tüm öğrencilerin IBS International Business School tercihlerinde, ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti sunmaktadır.

  ” İyi bir Geleceğe Sahip Olmak İçin Macaristan’da IBS International Business School Sizleri Bekliyor Olacaktır…”

  Macaristan – IBS International Business School Detaylı Bilgisi İçin: https://www.edulife.com.tr/macaristanda-universite-egitimi/ibs-international-business-school/ adresini ziyaret edebilir,

  Macaristan – IBS International Business School Kayıtları İçin: https://www.edulife.com.tr/iletisim/ linkinden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

WhatsApp chat