fbpx

 • Macaristan’ın Mimarlık ve Mühendislik Eğitimlerinde Önde Gelen Üniversitesi ”Budapeşte Teknoloji ve Ekonomi“

  • 26 Temmuz 2018
  • Posted By : admin
  • 0 Comment
  • budapeşte Budapeşte Teknoloji ve Ekonomi Üniversitesi BUTE hazırlık macaristanda eğitim macaristanda üniversite macaristanda üniversite eğitimi macaristanda yurtdışı eğitimi mimarlık mimarlık eğitimi mühendislik mühendislik eğitimi yurtdışı eğitim yurtdışı eğitim danışmanlığı yurtdışı eğitimi yurtdışı üniversite eğitimi yurtdışında eğitim yurtdışında üniversite yurtdışında üniversite eğitimi

  Macaristan’ın Mimarlık ve Mühendislik Eğitimlerinde Önde Gelen Üniversitesi ” Budapeşte Teknoloji ve Ekonomi “

  Macaristanda üniversite eğitiminin en köklü yükseköğretim kurumlarından birisi olan Budapeşte Teknoloji ve Ekonomi Üniversitesi ( BUTE ) 1782 yılında kurulmuş olup; 8 fakülte, 1100 öğretim üyesi ve 24.000 öğrencisi ile eğitim vermektedir.

  Budapeşte Teknoloji ve Ekonomi Üniversitesi ( BUTE ) bünyesinde bulunan Makine Fakültesi, Biyomekani Araştırma Merkezi ve AUDI Hungaria Kooperatif Araştırma Merkezi ile işbirliği ile çalışmalar yapmaktadır. Budapeşte Teknoloji ve Ekonomi Üniversitesi’nde elde edilen beceri ve alınan dereceler, kişilere iş piyasası için önemli bir değer katmaktadır. BUTE yurtdışında üniversite eğitimi için mükemmel bir tercih ve fırsattır.

  Yaşam maliyetleri açısından Macaristan Budapeşte, en ekonomik sayılacak bir Avrupa ülkesi şehri konumundadır. Ortalama aylık konaklama bedeli, seçeceğiniz konaklama türüne bağlı olarak 200 ile 350 Euro aralığındadır. Aylık gıda ve ulaşım bedeli harcaması ise ortalaması 300 Euro’dur.

  YÖK tarafından onay verilen dünyanın en iyi 1000 üniversitesi arasında bulunan Budapeşte Teknoloji ve Ekonomi Üniversitesi’ne YGS ve LYS sınavlarına girmeden, doğrudan lise diploması ile başvurmak yeterlidir.

  Edulife Yurtdışı Eğitim; tüm öğrencilerin Budapeşte Teknoloji ve Ekonomi Üniversitesi tercihlerinde, ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti sunmaktadır.

  ” İyi Bir Geleceğe Sahip Olmak İçin Macaristanda Üniversitesi Eğitimi Sizleri Bekliyor Olacaktır…”

  Budapeşte Teknoloji ve Ekonomi Üniversitesi Detaylı Bilgisi İçin: https://www.edulife.com.tr/macaristanda-universite-egitimi/budapeste-teknoloji-ve-ekonomi-universitesi/ adresini ziyaret edebilir,

  Budapeşte Teknoloji ve Ekonomi Üniversitesi Kayıtları İçin: https://www.edulife.com.tr/iletisim/ linkinden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

WhatsApp chat