fbpx

 • Macaristan’ın En İyi Özel İngilizce İşletme Üniversitesi Olan IBS’te Kaliteli Eğitim Fırsatı!

  • 25 Temmuz 2018
  • Posted By : admin
  • 0 Comment
  • budapeşte eğitim finans eğitimi hazırlık IBS International Business School işletme eğitimi macaristanda eğitim macaristanda işletme macaristanda işletme eğitimi macaristanda üniversite macaristanda üniversite eğitimi pazarlama eğitimi yurtdışı eğitim yurtdışı eğitim danışmanlığı yurtdışı eğitimi yurtdışı üniversite eğitimi yurtdışında üniversite yurtdışında üniversite eğitimi

  Macaristan’ın En İyi Özel İngilizce İşletme Üniversitesi Olan IBS’te Kaliteli Eğitim Fırsatı!

  1991 yılında Macaristan’ın başkenti Budapeşte’de eğitim faaliyetlerine başlamış olan IBS International Business School, orta ve doğu Avrupa’nın ilk özel işletme üniversitesidir. İngiltere’nin en iyi üniversitelerinden biri olarak gösterilen Buckingham Üniversitesi ile birlikte ortak çalışmalar gerçekleştirmektedir.

  IBS International Business School’un kendi yurt imkanları bulunmakta olup aylık ücreti ise ortalama 300 Euro’dur. Eğitim dili ingilizce olan diğer ülkelerle kıyaslama yapıldığında Macaristan IBS International Business School’da üniversite eğitim kalitesi oldukça yüksek ve maliyeti ise hesaplıdır.

  Macaristan’da üniversite eğitiminin öncü kurumu IBS International Business School’a sadece lise diploması ile başvuru yapılmaktadır. İngilizce bilmeyen öğrenciler için hazırlık programları bulunmaktadır. Lisans programlarının süresi 3 yıldır ve üniversite YÖK tarafından tanınmakta olunup denklik için ise LYS barajını aşmış olmak yeterlidir.

  Edulife Yurtdışı Eğitim; tüm öğrencilerin IBS International Business School tercihlerinde, ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti sunmaktadır.

  ” İyi bir gelecek için Macaristanda üniversite eğitim hayatı sizleri bekliyor olacaktır…”

  Macaristan – IBS International Business School Detaylı Bilgisi İçin: https://www.edulife.com.tr/macaristanda-universite-egitimi/ibs-international-business-school/ adresini ziyaret edebilir,

  Macaristan – IBS International Business School Kayıtları İçin: https://www.edulife.com.tr/iletisim/ linkinden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

WhatsApp chat