fbpx

 • Yurtdışı Üniversite Eğitimi’nde Şimdi Macaristan’ı Tercih Etmenin Tam Zamanı!

  • 24 Temmuz 2018
  • Posted By : admin
  • 0 Comment
  • macaristanda eğitim macaristanda üniversite macaristanda üniversite eğitimi macaristanda yurtdışı eğitimi yurtdışında eğitim yurtdışında üniversite eğitimi

  Yurtdışı Üniversite Eğitimi’nde Şimdi Macaristan’ı Tercih Etmenin Tam Zamanı!

  Macaristan’da üniversite eğitimi ile yurtdışında üniversite eğitimi alacak öğrenciler dünyadaki önemli üniversiteler ile öğrenci değişim programı çerçevesinde işbirliği içinde olunan ve uluslararası şirketlerle de ortak projeler vasıtasıyla biraraya gelen üniversitelerde eğitim fırsatına sahip olacaklardır. Yurtdışında üniversite eğitiminin önde gelen ülkelerinden Macaristan üniversitelerinde Nobel Ödüllü profesörler, dallarında uzman akademisyenler bulunmaktadır.

  Yurtdışında üniversite eğitiminin öncüsü Macaristan’ın Avrupa’ya dönük bir yapısının olması, eğitim sisteminin Avrupa ile eşdeğerliği, eğitim kalitesinin yüksekliği ve yaşam maliyetinin ucuzluğu Macaristan’da üniversite eğitimini çok cazip hale getirmiştir. Ülkemizdeki özel üniversite fiyatlarıyla kıyaslandığında yurtdışında üniversite eğitimi özellikle Macaristan’da eğitim alan öğrenciler kendileri için bir fark yaratmış olacaktır. Eğitim süresi açısından da Macaristanda üniversite eğitiminin daha kısa süreli olmasıyla birlikte mezun olunduktan sonra öğrenciler doğrudan iş hayatına atılabileceklerdir.

  YGS ve LYS sınav sonucu gerekmeden sadece lise diploması ile yurtdışında üniversite eğitiminde öncü ülkelerden olan Macaristan’da üniversite eğitimi almak için birçok farklı üniversiteye başvuru yapılmaktadır.

  YÖK’ün onay verdiği dünyanın en iyi 1000 üniversitesi arasında bulunan yurtdışında üniversite eğitimin öncüsü Macaristan üniversiteleri:

  Budapest University of Technology and Economics
  University of Pécs
  University of Debrecen
  Eötvös Loránd University
  Semmelweis University
  University of Szeged
  Corvinus University of Budapest

  Edulife Yurtdışı Eğitim; tüm öğrencilerin Macaristan’da üniversite eğitimi tercihlerinde, ücretsiz yurtdışı üniversite eğitimi danışmanlığı hizmeti sunmaktadır.

  ” İyi Bir Gelecek İçin Yurtdışı Eğitiminin Öncüsü Macaristan’da Üniversite Eğitimi Sizleri Bekliyor Olacaktır…”

  Macaristan Üniversiteleri Detaylı Bilgisi İçin: https://www.edulife.com.tr/macaristanda-universite-egitimi/ adresini ziyaret edebilir,

  Yurtdışında Üniversite Eğitimi Kayıtları İçin: https://www.edulife.com.tr/iletisim/ linkinden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

WhatsApp chat