fbpx

 • Ukrayna’da Tıp ve Hukuk Eğitimindeki Tercihiniz ‘Kiev Taras Shevchenko Üniversitesi’

  • 23 Temmuz 2018
  • Posted By : admin
  • 0 Comment
  • kiev taras shevchenko Üniversitesi ukraynada eğitim ukraynada üniversite ukraynada üniversite eğitimi ukraynada yurtdışı eğitimi

  Ukrayna’da üniversite eğitimi denilince akla gelen ilk üniversitelerin başında yer alan Kiev Ulusal Taras Shevchenko dünyanın önde gelen akademik ve araştırma kurumları ile güçlü uluslararası bağlantıları bulunmaktadır. Kiev Ulusal Taras Shevchenko Üniversitesi 51 ülkede 145 üniversite ve 15 uluslararası kurumla ortak projeler yürütmektedir.

  Ukrayna’da üniversite eğitimini ingilizce hukuk ve tıp alanında Taras Shevchenko üniversitesinde alacak olan öğrenciler, üniversite dünya sıralaması ilk 1000’de yer aldığı için fark derslerini Türkiye’de vererek denklik alabilmektedir. İngilizcesi yeterli olan öğrenciler direk 1. sınıftan eğitimlerine başlarlar. İngilizcesi yeterli olmayan öğrenciler ise ingilizce hazırlık programlarında eğitim almaktadırlar.

  Kiev çok ekonomik gelişmiş bir şehir olup aylık yaşam maliyeti, gıda ve sosyal giderler için ortalaması 300 dolardır.

  Edulife Yurtdışı Eğitim; tüm öğrencilere ukrayna’da üniversite tercihlerinde, ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti sunmaktadır.

  Kiev Ulusal Taras Shevchenko Üniversitesi Detaylı Bilgisi İçin https://www.edulife.com.tr/ukraynada-universite-egitimi/kiev-taras-shevchenko-universitesi/ adresini ziyaret edebilir,

  Sınırlı Sayıda Kalan Ukrayna’da Üniversite Öğrenci Kontenjanı’ndan Yararlanmak İçin ise https://www.edulife.com.tr/iletisim/ linkinden Edulife eğitim uzmanı ile iletişime geçebilirsiniz.

No comments found

LEAVE COMMENT

Your email address will not be published. Required fields are marked *

WhatsApp chat