fbpx

  • Psikoloji Eğitimi’ne Yönelik ‘Varşova Sosyal Bilimler ve Psikoloji Üniversitesi (SWPS) Kayıtları Devam Ediyor!

    • 19 Temmuz 2018
    • Posted By : admin
    • 0 Comment
    • polonyada eğitim polonyada üniversite polonyada üniversite eğitimi polonyada yurtdışı eğitimi Varşova Sosyal Bilimler ve Psikoloji Üniversitesi (SWPS) yurtdışı eğitim yurtdışı üniversite

    Psikoloji Eğitimi’ne Yönelik ‘Varşova Sosyal Bilimler ve Psikoloji Üniversitesi (SWPS) Kayıtları Devam Ediyor!

    Varşova Sosyal Bilimler ve Psikoloji Üniversitesi ( SWPS ) 1996’da Polonya Bilim Akademisi’nde çalışan 3 bilim insanınca kurulmuştur. Üniversite 5 farklı üniversite şehrinde ( Varşova, Wroclaw, Poznan, Sopot ve Katowice) 8 fakültesiyle 14.000’i aşkın öğrencisi ile polonya’da üniversite eğitimi vermektedir.

    Üniversite sunduğu eğitim programları ile önemli ve saygın eğitim ve araştırma merkezi olmuştur. Polonya’da üniversite eğitimi alacak öğrencilere yönelik başta psikoloji bilim dalında olmak üzere lisans ve master eğitimiyle de dikkatleri üzerine çeken üniversite yurtdışı üniversite eğitimi için iyi bir tercih haline gelmiştir.

    Polonya’da üniversite eğitimine yönelik başvurularda sadece lise diploması yeterlidir. YÖK denkliği için ise okumak istediğiniz bölümle ilgili LYS sınavından en düşük puanı almış olmak gerekmektedir. Okulun yabancı öğrencilere sağladığı özel yurt imkanı da mevcuttur.

    Edulife Yurtdışı Eğitim; tüm öğrencilerin Polonya’da Üniversite tercihlerinde, ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti sunmaktadır.

    “İyi Bir Gelecek İçin Varşova Sosyal Bilimler ve Psikoloji Üniversitesi (SWPS)’nde Eğitim Hayatı Sizleri Bekliyor Olacaktır…”

    Varşova Sosyal Bilimler ve Psikoloji Üniversitesi (SWPS) Detaylı Bilgisi İçin: https://www.edulife.com.tr/polonyada-universite-egitimi/varsova-sosyal-bilimler-ve-psikoloji-universitesi-swps/ adresini ziyaret edebilir,

    Polonya’da Üniversite Kayıtları İçin https://www.edulife.com.tr/iletisim/ linkinden sizde Edulife eğitim uzmanı ile iletişime geçebilirsiniz.

No comments found

LEAVE COMMENT

Your email address will not be published. Required fields are marked *

WhatsApp chat