fbpx

 • Polonya’da İşletme ve Ekonomi Eğitimi İçin ‘Lazarski Üniversitesi’ Kayıtları Sürüyor…

  • 19 Temmuz 2018
  • Posted By : admin
  • 0 Comment
  • Lazarski Üniversitesi polonyada eğitim polonyada üniversite polonyada üniversite eğitimi polonyada yurtdışı eğitimi yurtdışı eğitim yurtdışı üniversite

  Polonya’da İşletme ve Ekonomi Eğitimi İçin ‘Lazarski Üniversitesi’ Kayıtları Sürüyor…

  1993’de Polonya / Varşova’da kurulmuş olan Lazarski üniversitesi, şehrin en kaliteli özel üniversitesi ünvanına da sahiptir. Uzmanlık alanı işletme ve ekonomi olan üniversite eğitim kalitesiyle Polonyada üniversite eğitimi almak isteyen öğrencilerin tercih ettiği üniversitelerin en başında gelir.

  Başkent Varşova’da yer alan üniversite kampüsü; polonya’da üniversite eğitimi alacak öğrencilere yönelik şehir merkezine yakın ve ulaşım problemi olmayan, tüm sosyal ve kültürel ihtiyaçları karşılayabilmektedir.

  Başvuru için sadece lise diploması gerekmektedir. Üniversite’ye YÖK tarafından denklik verilmiştir. Denklik için ise, tercih edeceğiniz bölümle ilgili LYS sınavında en düşük puanı almış olmak yeterlidir.

  Edulife Yurtdışı Eğitim; tüm öğrencilerin Polonya’da Üniversite tercihlerinde, ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti sunar.

  ” İyi Bir Gelecek İçin Polonya Lazarski Üniversitesi’nde Eğitim Hayatı Sizleri Bekliyor Olacaktır…”

  Detaylı Bilgi İçin: https://www.edulife.com.tr/polonyada-universite-egitimi/lazarski-universitesi/ adresini ziyaret edebilir,

  Polonya’da Üniversite Kayıtlarına yönelik https://www.edulife.com.tr/iletisim/ linkinden Edulife eğitim uzmanı ile iletişime geçebilirsiniz.

WhatsApp chat