• Macaristan’da Üniversite Eğitimi Almanın Şimdi Tam Zamanı!

  • 12 Temmuz 2018
  • Posted By : admin
  • 0 Comment
  • macaristanda eğitim macaristanda üniversite macaristanda üniversite eğitimi macaristanda yurtdışı eğitimi

  Macaristan’da Üniversite Eğitimi Almanın Şimdi Tam Zamanı!

  Macaristan’da üniversite eğitimi ile öğrenciler dünyadaki önemli üniversiteler ile öğrenci değişim programı çerçevesinde işbirliği içinde olunan ve uluslararası şirketlerle de ortak projeler vasıtasıyla biraraya gelen üniversitelerde eğitim fırsatına sahip olacaklardır. Macaristan üniversitelerinde Nobel Ödüllü profesörler, dallarında uzman akademisyenler bulunmaktadır.

  Macaristan’ın Avrupa’ya dönük bir yapısının olması, eğitim sisteminin Avrupa ile eşdeğerliği, eğitim kalitesinin yüksekliği ve yaşam maliyetinin ucuzluğu Macaristan’da üniversite eğitimini çok cazip hale getirmiştir. Ülkemizdeki özel üniversite fiyatlarıyla kıyaslandığında özellikle Macaristan’da üniversite eğitimi ile öğrenciler gelecekleri için bir fark yaratmış olacaktır. Eğitim süresi açısından da Macaristanda üniversite eğitiminin daha kısa süreli olmasıyla birlikte mezun olunduktan sonra öğrenciler doğrudan iş hayatına atılabileceklerdir.

  YGS ve LYS sınav sonucu gerekmeden sadece lise diploması ile Macaristan’da üniversite eğitimi almak için birçok farklı üniversiteye başvuru yapılmaktadır.

  YÖK’ün onay verdiği dünyanın en iyi 1000 üniversitesi arasında bulunan üniversiteler:

  Budapest University of Technology and Economics
  University of Pécs
  University of Debrecen
  Eötvös Loránd University
  Semmelweis University
  University of Szeged
  Corvinus University of Budapest

  Edulife Yurtdışı Eğitim; tüm öğrencilerin Macaristan’da üniversite eğitimi tercihlerinde, ücretsizyurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti sunmaktadır.

  ” İyi Bir Geleceğe Sahip Olmak İçin Macaristan’da Üniversite Eğitimi Sizleri Bekliyor Olacaktır…”

  Macaristan Üniversiteleri Detaylı Bilgisi İçin: https://www.edulife.com.tr/macaristanda-universite-2/ adresini ziyaret edebilir,

  Macaristan’da Üniversite Kayıtları İçin: https://www.edulife.com.tr/iletisim/ linkinden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.