• Macaristan’ın En Köklü Üniversitesi Obuda’da Mühendislik Alanında Eğitim Fırsatı…

  • 28 Haziran 2018
  • Posted By : admin
  • 0 Comment
  • eğitim Macaristan-Budapeşte macaristanda eğitim macaristanda mühendislik eğitimi macaristanda üniversite macaristanda üniversite eğitimi macaristanda yurtdışı eğitimi mühendislik mühendislik eğirimi mühendislik eğitimi Obuda Üniversitesi teknik eğitim yurtdışı eğitim danışmanlığı yurtdışında eğitim

  Macaristan’ın En Köklü Üniversitesi Obuda’da Mühendislik Alanında Eğitim Fırsatı…

  Yüksek standartlarda eğitim kalitesine sahip olan Macaristan, başta Obuda Üniversitesi olmak üzere tüm Avrupa’dan öğrencilerin tercih ettiği ülkelerden birisi konumundadır. Macaristan’da günümüze kadar 13 bilim adamı, edebiyatçı ve sanatçı Nobel ödülüne layık görülmüştür.

  Macaristan’ın Başkenti Budapeşte’de yer alan Obuda Üniversitesi, 2010 yılında Donat Banki Technical College, Kalman Kando Technical College ve Technical College of Light Industry’nin
  birleşmesiyle yükseköğretim faaliyetlerine başlamıştır. Bünyesinde yer alan ve Budapeşte Teknik Üniversitesi’nin devamı ve tamamlayıcısı olarak bilinen eski teknik kolejlerle birlikte köklerinin 300 yıllık bir geçmişi bulunmaktadır.

  Obuda Üniversitesi’nde macaristanda üniversite eğitimi alacak öğrencilere yönelik İngilizce olarak Elektrik, Bilişim IT, Endüstriyel Tasarım, Mekatronik mühendislik lisans bölümlerinde yüksek lisans eğitimleri verilmektedir.

  Lisans bölümleri için son başvuru tarihi mayıs ayının sonudur. Hazırlık okumak isteyen öğrencilere yönelik genel ingilizce hazırlık eğitimi ve mühendislik hazırlık eğitimi mevcuttur.

  Edulife Yurtdışı Eğitim; tüm öğrencilerin macaristanda üniversite tercihlerinde, ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti sunmaktadır.

  ” İyi bir geleceğe sahip olmak için Macaristan Budapeşte Obuda Üniversitesi’nde eğitim hayatı sizleri bekliyor olacaktır…”

  Macaristan-Budapeşte Obuda Üniversitesi Detaylı Bilgisi İçin: https://www.edulife.com.tr/macaristanda-universite-2/obuda-universitesi-budapeste/ adresini ziyaret edebilir,

  Macaristan-Budapeşte Obuda Üniversite Kayıtları İçin: https://www.edulife.com.tr/iletisim linkinden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

WhatsApp chat