fbpx

 • Şimdi Macaristan’ın En İyi Özel İşletme Üniversitesi Olan IBS’te Eğitim Zamanı…

  • 15 Mayıs 2018
  • Posted By : admin
  • 0 Comment
  • budapeşte finans eğitimi hazırlık IBS International Business School işletme eğitimi macaristanda eğitim macaristanda işletme macaristanda işletme eğitimi macaristanda üniversite macaristanda üniversite eğitimi pazarlama eğitimi yurtdışı eğitim yurtdışı eğitim danışmanlığı yurtdışı eğitimi yurtdışı üniversite eğitimi yurtdışında üniversite yurtdışında üniversite eğitimi

  Şimdi Macaristan’ın En İyi Özel İşletme Üniversitesi Olan IBS’te Eğitim Zamanı!

  Macaristan’ın başkenti Budapeşte’de 1991 yılında eğitim faaliyetlerine başlamış olan IBS International Business School, orta ve doğu Avrupa’nın önde gelen ilk özel işletme üniversitesi konumundadır. İngiltere’nin en iyi üniversitelerinden biri olarak gösterilen Buckingham Üniversitesi ile beraber eğitime yönelik çalışmalar yürütmektedir.

  IBS International Business School’un kendi yurt olanakları bulunmaktadır ve aylık ücreti ise ortalama 300 Euro’dur. Eğitim dili ingilizce olan diğer ülkeler ile kıyaslama yapıldığında Macaristanda üniversitenin öncülerinden IBS International Business School’da üniversite eğitimi maliyetleri oldukça hesaplı ve eğitim kalitesi ise oldukça yüksek standartlardadır.

  IBS International Business School’a lise diploması ile başvuru yapılmaktadır. İngilizce bilmeyen öğrencilere yönelik hazırlık programları bulunan üniversitede lisans programlarının süresi 3 yıldır ve YÖK tarafından tanınmaktadır, denklik için ise LYS barajını geçmiş olmak yeterlidir.

  Edulife Yurtdışı Eğitim; tüm öğrencilerin Macaristan’da üniversite tercihlerinde, ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti sunmaktadır.

  ” İyi bir Geleceğe Sahip Olmak İçin Macaristan’da IBS International Business School Sizleri Bekliyor Olacaktır…”

  Macaristan – IBS International Business School Detaylı Bilgisi İçin: https://www.edulife.com.tr/macaristanda-universite-egitimi/ibs-international-business-school/ adresini ziyaret edebilir,

  Macaristan – IBS International Business School Kayıtları İçin: https://www.edulife.com.tr/iletisim/ linkinden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

WhatsApp chat