fbpx

 • Sende Macaristan Budapeşte’de İletişim, Medya ve Tasarım Alanında Eğitim Al, Hayellerini Erteleme!

  • 6 Mayıs 2018
  • Posted By : admin
  • 0 Comment
  • Budapeşte Metropolitan Uygulamalı Bilimler Üniversitesi ( MET ) budapeştede yurtdışı üniversite eğitimi eğitim ekonomi iletişim ve medya işletme macaristanda eğitim macaristanda üniversite macaristanda yurtdışı eğitimi MET metropolitan uygulamalı bilimler Üniversitesi ( met ) pazarlama tasarım turizm ve otelcilik yurtdışı eğitim danışmanlığı yurtdışında eğitim

  Sende Macaristan Budapeşte’de İletişim, Medya ve Tasarım Alanında Eğitim Al, Hayellerini Erteleme!

  Macaristan Budapeşte, her yıl 20 milyon turistin ziyaret ettiği dünyanın en güzel şehirlerinden birisidir. Çok sayıda müzesi, geniş meydanları ve yemyeşil parkları da onu ün yapmış bir şehir konumuna getirmiştir.

  Budapeşte Metropolitan Uygulamalı Bilimler Üniversitesi ( MET ); iletişim ve medya, işletme, ekonomi, pazarlama, turizm ve otelcilik ve tasarım dallarında eğitim veren Macaristan’da üniversite eğitiminde ön plana çıkmış özel bir üniversitedir. Budapeşte Metropolitan Uygulamalı Bilimler Üniversitesi’nin ( MET ) donanımlı teknolojileri ile modern tesislere sahip, şehir merkezine kolaylıkla ulaşılabilecek ulaşım bağlantıları ile de geniş bir kampüsü bulunmaktadır. Öğrenciler yetenekleri doğrultusunda mesleki bilgi almaktadır.

  Budapeşte Metropolitan Uygulamalı Bilimler Üniversitesi’ne ( MET ) kayıt için herhangi bir giriş sınavı yoktur. Başvuru için sadece lise diploması yeterlidir. Üniversiteye YÖK tarafından denklik verilmiştir. Denklik için ise tercih edeceğiniz bölüm ile ilgili LYS sınavında minimum puanı almış olmak yeterli olmaktadır. Bu da birçok bölüm için ise neredeyse barajı aşmış olmak anlamına gelmektedir.

  Edulife Yurtdışı Eğitim; tüm öğrencilerin Macaristan’da üniversite tercihlerinde, ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmetleri sunmaktadır.

  ” İyi bir gelecek için Macaristan Budapeşte’de Metropolitan Uygulamalı Bilimler Üniversitesi ( MET ) sizleri bekliyor olacaktır…”

  Budapeşte Metropolitan Uygulamalı Bilimler Üniversitesi ( MET ) Detaylı Bilgisi İçin: https://www.edulife.com.tr/macaristanda-universite-egitimi/budapeste-metropolitan-uygulamali-bilimler-universitesi-met/ adresini ziyaret edebilir,

  Budapeşte Metropolitan Uygulamalı Bilimler Üniversitesi ( MET ) Kayıtları İçin: https://www.edulife.com.tr/iletisim/ linkinden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

WhatsApp chat