fbpx

 • Macaristan’ın En İyi İngilizce İşletme Üniversitesi’nde Doğru Tercih ‘IBS’

  • 30 Nisan 2018
  • Posted By : admin
  • 0 Comment
  • budapeşte eğitim finans eğitimi hazırlık IBS International Business School işletme eğitimi macaristanda eğitim macaristanda işletme macaristanda işletme eğitimi macaristanda üniversite macaristanda üniversite eğitimi pazarlama eğitimi yurtdışı eğitim yurtdışı eğitim danışmanlığı yurtdışı eğitimi yurtdışı üniversite eğitimi yurtdışında üniversite yurtdışında üniversite eğitimi

  Macaristan’ın En İyi İngilizce İşletme Üniversitesi’nde Doğru Tercih ‘IBS’

  Macaristan’da işletme üniversitesi denilince ilk akla gelen 1991 yılında Macaristan’ın başkenti Budapeşte’de kurulmuş olan IBS International Business School, orta ve doğu Avrupa’nın ilk özel işletme üniversitesidir. İngiltere’nin en iyi üniversitelerinden biri olarak gösterilen Buckingham Üniversitesi ile birlikte ortak çalışmalar yürütmektedir.

  Macaristan’da üniversite okumak isteyenlere yönelik IBS International Business School’un kendi yurt olanakları vardır. Aylık ücret ortalaması ise 300 Euro’dur. Eğitim dili ingilizce olan diğer ülkelerle kıyaslandığında Macaristan IBS International Business School’da üniversite eğitim kalitesi çok yüksek ve maliyet açısından da oldukça hesaplıdır.

  IBS International Business School’a Macaristan’da üniversite okumak için başvuranlar için sadece lise diploması yeterlidir. İngilizce bilmeyen öğrencilere yönelik hazırlık programları bulunmaktadır. Lisans programlarının süresi 3 yıldır ve üniversite YÖK tarafından tanınmakta ve denklik için ise LYS barajını aşmış olmak yeterlidir.

  Edulife Yurtdışı Eğitim; tüm öğrencilerin IBS International Business School ile Macaristan’da üniversite tercihlerinde, ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti sunmaktadır.

  ” İyi bir Geleceğe Sahip Olmak İçin Macaristan – Budapeşte Üniversitesi olan IBS International Business School’da Eğitim Hayatı Sizleri Bekliyor Olacaktır…”

  Macaristan’da Üniversite – IBS International Business School Detaylı Bilgisi İçin: https://www.edulife.com.tr/macaristanda-universite-egitimi/ibs-international-business-school/ adresini ziyaret edebilir,

  Macaristan’da Üniversite – IBS International Business School Kayıtları İçin: https://www.edulife.com.tr/iletisim/ linkinden eğitim uzmanımız ile iletişime geçebilirsiniz.

WhatsApp chat