• Macaristan Obuda Üniversitesi’nde Uygun Fiyata Teknik Eğitim Alma Fırsatı!

  • 28 Nisan 2018
  • Posted By : admin
  • 0 Comment
  • eğitim Macaristan-Budapeşte macaristanda eğitim macaristanda mühendislik eğitimi macaristanda üniversite macaristanda üniversite eğitimi macaristanda yurtdışı eğitimi mühendislik mühendislik eğitimi Obuda Üniversitesi teknik eğitim yurtdışı eğitim danışmanlığı yurtdışında eğitim

  Macaristan Obuda Üniversitesi’nde Uygun Fiyata Teknik Eğitim Alma Fırsatı!

  Eğitim kalitesi yüksek standartlarda olan Macaristanda üniversite eğitimi başta Obuda Üniversitesi olmak üzere tüm Avrupa’dan öğrencilerin en çok tercih ettiği seçimlerin en başında yer almaktadır.

  AB standartlarında ve yüksek kalitede olan Macaristanda üniversite eğitimi, Avrupa’dan öğrencilerin en çok tercih ettiği ülkelerden birisi konumuna gelmiştir. Macaristan’da günümüze kadar 13 bilim adamı, edebiyatçı ve sanatçı Nobel ödülü almıştır.

  Macaristan’ın Başkenti Budapeşte’de bulunan Obuda Üniversitesi, 2010’da Donat Banki Technical College, Kalman Kando Technical College ve Technical College of Light Industry’nin birleşmesi ile eğitim faaliyetlerine başlamıştır. Bünyesinde bulunan ve Budapeşte Teknik Üniversitesi’nin tamamlayıcısı ve devamı olarak bilinen eski teknik kolejler ile birlikte kökleri 300 yıl öncesine kadar dayanır.

  Macaristanda üniversite eğitimini Obuda Üniversitesi’nde alacak öğrencilere yönelik İngilizce olarak Elektrik, Bilişim IT, Endüstriyel Tasarım, Mekatronik mühendislik lisans bölümleriyle birlikte yüksek lisans eğitimleri de verilmektedir.

  Lisans bölümleri için son başvuru tarihi mayıs ayı sonudur. Hazırlık okumak isteyen öğrencilere yönelik genel ingilizce hazırlık eğitimi ve mühendislik hazırlık eğitimleri mevcuttur.

  Edulife Yurtdışı Eğitim; tüm öğrencilerin Macaristanda üniversite Eğitimi tercihlerinde, ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti sunar.

  ” İyi Bir Gelecek İçin Macaristanda Üniversite Eğitimi Sizleri Bekliyor Olacaktır…”

  Macaristan-Budapeşte Obuda Üniversite Detaylı Bilgisi İçin https://www.edulife.com.tr/macaristanda-universite-egitimi/obuda-universitesi-budapeste/ adresini ziyaret edebilir,

  Macaristanda Üniversite Kayıtları İçin https://www.edulife.com.tr/iletisim/ linkinden Edulife eğitim uzmanımız ile iletişime geçebilirsiniz.

WhatsApp chat