fbpx

 • Macaristan’ın Mühendislik ve Tıp Eğitimde Öncü İsmi ‘Peç ( Pecs ) Üniversitesi’

  • 25 Nisan 2018
  • Posted By : admin
  • 0 Comment
  • diş hekimliği macaristanda eğitim macaristanda mühendislik eğitimi macaristanda tıp eğitimi macaristanda üniversite macaristanda üniversite eğitimi macaristanda yurtdışı eğitimi mühendislik mühendislik eğitimi Peç ( Pecs ) Üniversitesi tıp tıp eğitimi yurtdışı eğitim danışmanlığı yurtdışında eğitim

  Macaristan’ın Mühendislik ve Tıp Eğitimde Öncü İsmi ‘Peç ( Pecs ) Üniversitesi’

  1367’de kurulmuş olan Macaristanda üniversite eğitimi veren Peç ( Pecs ) Üniversitesi’nin 10 fakülte, 2000 öğretim ve araştırma görevlisi personeli vardır. Peç ( Pecs ) Üniversitesi’nde tıp fakültesi başta olmak üzere, mühendislik, işletme, sosyal bilimler alanında eğitimler verilmektedir.

  Peç ( Pecs ) Üniversitesi’nde macaristanda üniversite eğitimi almak isteyen öğrencilere yönelik ingilizce hazırlık, lisans ve master programları ile eğitim vermektedir.

  Peç ( Pecs ) Üniversitesi, Macaristanda üniversite eğitimi alacak öğrencilere yönelik önde gelen araştırma üniversitelerinden birisi konumundadır. Avrupa, Asya ve Amerika’da birçok üniversiteyle ortak çalışmalar yürütülmektedir. Aynı zamanda Avrupa’nın en büyük öğrenci organizasyonları Peç’te bulunmaktadır. Üniversite bünyesinde staj imkanları da vardır.

  YÖK tarafından onay verilen dünyanın en iyi 1000 üniversitesi arasında yer alan Peç ( Pecs ) Üniversitesi’nde, YGS ve LYS sınavlarına girmek gerekmeksizin, doğrudan lise diploması ile başvurulmaktadır.

  Macaristan Budapeşte’de aylık yurt masrafı ortalaması 100 Euro’dur. Üniversite birçok açıdan ekonomik bir öğrenci şehri olduğundan aylık öğrenci maliyeti ( gıda, ulaşım v.s. ) ise 150-200 Euro aralığındadır.

  Edulife Yurtdışı Eğitim; tüm öğrencilerin Macaristan’da Peç ( Pecs ) Üniversitesi tercihlerinde, ücretsiz macaristanda üniversite eğitim danışmanlığı hizmeti sunmaktadır.

  ” İyi Bir Geleceğe Sahip Olmak İçin Macaristan Peç ( Pecs ) Üniversitesi Eğitim İçin Sizleri Bekliyor Olacaktır…”

  Peç ( Pecs ) Üniversitesi Detaylı Bilgisi İçin: https://www.edulife.com.tr/macaristanda-universite-egitimi/pec-pecs-universitesi/ adresini ziyaret edebilir,

  Peç ( Pecs ) Üniversitesi Kayıtları için ise https://www.edulife.com.tr/iletisim/ linkinden Edulife yurtdışı eğitim danışmanı ile iletişime geçebilirsiniz.

No comments found

LEAVE COMMENT

Your email address will not be published. Required fields are marked *

WhatsApp chat