• Şimdi Macaristan’ın Markalaşmış İsmi Obuda Üniversitesi’nde Teknik Eğitim Alma Zamanı!

  • 23 Nisan 2018
  • Posted By : admin
  • 0 Comment
  • eğitim Macaristan-Budapeşte macaristanda eğitim macaristanda mühendislik eğitimi macaristanda üniversite macaristanda üniversite eğitimi macaristanda yurtdışı eğitimi mühendislik mühendislik eğitimi Obuda Üniversitesi teknik eğitim yurtdışı eğitim danışmanlığı yurtdışında eğitim

  Şimdi Macaristan’ın Markalaşmış İsmi Obuda Üniversitesi’nde Teknik Eğitim Alma Zamanı!

  Eğitim kalitesi yüksek standartlara sahip olan Macaristan’da üniversite eğitimi tercihlerinde başta Obuda Üniversitesi olmak üzere tüm Avrupa’dan öğrencilerin tercih ettiği ülkelerden birisi konumundadır. Eğitim kalitesi Avrupa standartlarında olduğundan oldukça yüksek kaliteye sahip olan Macaristan’da üniversite eğitimi, Avrupa’dan öğrencilerin en çok tercih ettiği ülkelerin en başında yer alır. Macaristan’da günümüze kadar 13 bilim insanı, edebiyatçı ve sanatçı Nobel ödülü almıştır.

  Macaristan’ın Başkenti Budapeşte’de bulunan macaristanda üniversite‘nin duayeni Obuda Üniversitesi, 2010’da Donat Banki Technical College, Kalman Kando Technical College ve Technical College of Light Industry’nin birleşmesiyle eğitim faaliyetlerine başlamıştır. Bünyesinde yer alan ve Budapeşte Teknik Üniversitesi’nin tamamlayıcısı ve devamı olarak nitelendirilen eski teknik kolejlerle birlikte kökleri 300 yıl önceye dayanmaktadır.

  Obuda Üniversitesi’nde İngilizce olarak Elektrik, Bilişim IT, Endüstriyel Tasarım, Mekatronik mühendislik lisans bölümlerinin yanı sıra yüksek lisans eğitimleri de yer almaktadır.

  Lisans bölümleri için son başvuru tarihi mayıs ayının sonudur. Hazırlık okumak isteyen öğrencilere yönelik olarak genel ingilizce hazırlık eğitimi ve mühendislik hazırlık eğitimleri mevcuttur.

  Edulife Yurtdışı Eğitim; tüm öğrencilerin Macaristan’da üniversite Eğitim tercihlerinde, ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti sunar.

  ” İyi Bir Gelecek İçin Macaristan’da Obuda Üniversitesi Sizleri Bekliyor Olacaktır…”

  Macaristan-Budapeşte Obuda Üniversite Detaylı Bilgisi İçin: https://www.edulife.com.tr/macaristanda-universite-egitimi/obuda-universitesi-budapeste/ adresini ziyaret edebilir,

  Macaristan-Budapeşte Obuda Üniversite Kayıtlarına yönelik https://www.edulife.com.tr/iletisim/ linkinden Edulife eğitim uzmanımız ile iletişime geçebilirsiniz.

WhatsApp chat