• Macaristan’nın İşletme Eğitimi’nde Markalaşmış İsmi ‘International Business School (IBS)’

  • 21 Nisan 2018
  • Posted By : admin
  • 0 Comment
  • budapeşte finans eğitimi hazırlık IBS International Business School işletme eğitimi macaristanda eğitim macaristanda işletme macaristanda işletme eğitimi macaristanda üniversite macaristanda üniversite eğitimi pazarlama eğitimi yurtdışı eğitim yurtdışı eğitim danışmanlığı yurtdışı eğitimi yurtdışı üniversite eğitimi yurtdışında üniversite yurtdışında üniversite eğitimi

  Macaristan’nın İşletme Eğitimi’nde Markalaşmış İsmi ‘International Business School (IBS)’

  Başkent Budapeşte’de 1991’de eğitim faaliyetlerine başlamış olan macaristanda üniversite eğitiminin öncü ismi IBS International Business School, orta ve doğu Avrupa’nın önde gelen ilk özel işletme üniversitesidir. İngiltere’nin en iyi üniversitelerinden biri olarak gösterilen Buckingham Üniversitesi ile birlikte eğitime yönelik ortak çalışmalar gerçekleştirmektedir.

   

  IBS International Business School’un kendi yurt olanakları mevcuttur ve aylık ücreti ise ortalama 300 Euro civarıdır. Eğitim dili ingilizce olan diğer ülkeler ile kıyaslama yapıldığında Macaristan IBS International Business School’da üniversite eğitimi maliyetleri oldukça hesaplı ve eğitim kalitesi ise oldukça yüksektir.

  Macaristan’da üniversite eğitiminin öncü kurumu olan IBS International Business School’a lise diplomasıyla başvurulmaktadır. İngilizce bilmeyen öğrencilere yönelik hazırlık programları mevcut olan üniversitede lisans programlarının süresi 3 yıldır ve YÖK tarafından tanınarak, denklik için sadece LYS barajını aşmış olmak yeterlidir.

  Edulife Yurtdışı Eğitim; tüm öğrencilerin IBS International Business School tercihlerinde, ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti sunar.

  ” İyi bir Geleceğe Sahip Olmak İçin Macaristan’da üniversite eğitimi Sizleri Bekliyor Olacaktır…”

  Macaristan – IBS International Business School Detaylı Bilgisi İçin: https://www.edulife.com.tr/macaristanda-universite-egitimi/ibs-international-business-school/ adresini ziyaret edebilir,

  Macaristan’da Üniversite Eğitimi Kayıtları İçin https://www.edulife.com.tr/iletisim/ linkinden sizde Edulife eğitim uzmanı ile iletişime geçebilirsiniz.

WhatsApp chat