fbpx

 • Macaristan Budapeşte’de İletişim, Medya ve Tasarım Alanında Üniversite Eğitimi Fırsatı!

  • 20 Nisan 2018
  • Posted By : admin
  • 0 Comment
  • Budapeşte Metropolitan Uygulamalı Bilimler Üniversitesi ( MET ) budapeştede yurtdışı üniversite eğitimi eğitim ekonomi iletişim ve medya işletme macaristanda eğitim macaristanda üniversite macaristanda yurtdışı eğitimi MET metropolitan uygulamalı bilimler Üniversitesi ( met ) pazarlama tasarım turizm ve otelcilik yurtdışı eğitim danışmanlığı yurtdışında eğitim

  Macaristan Budapeşte’de İletişim, Medya ve Tasarım Alanında Üniversite Eğitimi Fırsatı!

  Macaristan’ın Budapeşte şehri her yıl 20 milyon turistin ziyaret ettiği dünyanın en güzel şehirlerinden birisi konumundadır. Çok sayıda müzesi, geniş meydanları ve yemyeşil parkları da onu ün yapmış bir şehir yapmıştır.

  Macaristan’da üniversite eğitiminde; Budapeşte Metropolitan Uygulamalı Bilimler Üniversitesi ( MET ); başta iletişim ve medya ve tasarım ayrıca işletme, ekonomi, pazarlama, turizm ve otelcilik ve tasarım dallarında eğitim veren Macaristan’ın ön planda yer alan bir üniversitedir. Budapeşte Metropolitan Uygulamalı Bilimler Üniversitesi’nin ( MET ) donanımlı teknolojileriyle modern tesislere sahip, şehir merkezine kolaylıkla ulaşılabilecek ulaşım bağlantıları ile geniş bir kampüsü de vardır. Öğrencilere yetenekleri doğrultusunda mesleki bilgi verilmektedir.

  Budapeşte Metropolitan Uygulamalı Bilimler Üniversitesi’ne ( MET ) kayıt olmak için herhangi bir giriş sınavı bulunmamaktadır. Başvuru için sadece lise diploması gereklidir. Üniversiteye YÖK denklik sağlamıştır. Denklik için ise tercih edeceğiniz bölüm ile ilgili LYS sınavında en düşük puanı almış olmak yeterlidir. Bu da birçok bölüm için nerede ise barajı geçmiş olmak anlamını taşımaktadır.

  Edulife Yurtdışı Eğitim; tüm öğrencilerin Macaristan’da Budapeşte Metropolitan Uygulamalı Bilimler Üniversitesi ( MET ) tercihlerinde, ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmetleri sunar.

  ” İyi Bir Geleceğe sahip olmak İçin Macaristan’da üniversite eğitimi için Budapeşte’de Metropolitan Uygulamalı Bilimler Üniversitesi ( MET ) sizleri bekliyor olacaktır…”

  Budapeşte Metropolitan Uygulamalı Bilimler Üniversitesi ( MET ) Detaylı Bilgisi İçin: https://www.edulife.com.tr/macaristanda-universite-egitimi/budapeste-metropolitan-uygulamali-bilimler-universitesi-met/ adresini ziyaret edebilir,

  Budapeşte Metropolitan Uygulamalı Bilimler Üniversitesi ( MET ) Kayıtlarına yönelik https://www.edulife.com.tr/iletisim/ linkinden sizde Edulife eğitim uzmanımız ile iletişime geçebilirsiniz.

WhatsApp chat