fbpx

 • Mühendislik ve Tıp Eğitiminde Macaristan’daki Doğru Tercih ”Peç ( Pecs ) Üniversitesi“

  • 18 Nisan 2018
  • Posted By : admin
  • 0 Comment
  • diş hekimliği macaristanda eğitim macaristanda mühendislik eğitimi macaristanda tıp eğitimi macaristanda üniversite macaristanda üniversite eğitimi macaristanda yurtdışı eğitimi mühendislik mühendislik eğitimi Peç ( Pecs ) Üniversitesi tıp tıp eğitimi yurtdışı eğitim danışmanlığı yurtdışında eğitim

  Mühendislik ve Tıp Eğitiminde Macaristan’daki Doğru Tercih “Peç ( Pecs ) Üniversitesi”

  Macaristan’da üniversite eğitiminin öncüsü 1367’de kurulmuş olan Macaristan – Peç ( Pecs ) Üniversitesi’nin 10 fakülte, 2000 öğretim ve araştırma görevlisi personeli ile eğitim vermektedir. Peç ( Pecs ) Üniversitesi’nde tıp fakültesi başta olmak üzere, mühendislik, işletme, sosyal bilimler alanında eğitimler mevcuttur.

  Peç ( Pecs ) Üniversitesi, macaristanda üniversite eğitimi almak isteyen öğrencilere yönelik ingilizce hazırlık, lisans ve master programlarında eğitimler vardır.

  Peç ( Pecs ) Üniversitesi, Macaristan’ın önde gelen araştırma üniversitelerindendir. Avrupa, Asya ve Amerika’da birçok üniversiteleriyle ortak çalışmalar yapılmaktadır. Aynı zamanda Avrupa’nın en büyük öğrenci organizasyonları Peç’tedir. Üniversite bünyesinde staj imkanları da vardır.

  YÖK tarafından onay verilen dünyanın en iyi 1000 üniversitesi arasında yer alan Peç ( Pecs ) Üniversitesi’nde, YGS ve LYS sınavlarına girilmeden, doğrudan lise diploması ile başvurulmaktadır.

  Macaristan Budapeşte’de aylık yurt masrafı ortalaması 100 Euro’dur. Üniversite birçok açıdan ekonomik bir öğrenci şehri konumunda olduğundan aylık öğrenci maliyeti ( gıda, ulaşım v.s. ) ise 150-200 Euro civarındadır.

  Edulife Yurtdışı Eğitim; tüm öğrencilerin Macaristan’da Peç ( Pecs ) Üniversitesi tercihlerinde, ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti sunmaktadır.

  ” İyi Bir Gelecek İçin Macaristan’da Üniversite Eğitimi Sizleri Bekliyor Olacaktır…”

  Peç ( Pecs ) Üniversitesi Detaylı Bilgisi İçin: https://www.edulife.com.tr/macaristanda-universite-egitimi/pec-pecs-universitesi/ adresini ziyaret edebilir,

  Macaristan’da Üniversite Kayıtları için https://www.edulife.com.tr/iletisim/ linkinden Edulife eğitim uzmanımız ile iletişime geçebilirsiniz.

WhatsApp chat