• Macaristan’ın En İyi İngilizce İşletme Üniversitesi Tercihinin Adresi ‘IBS’

  • 17 Nisan 2018
  • Posted By : admin
  • 0 Comment
  • budapeşte eğitim finans eğitimi hazırlık IBS International Business School işletme eğitimi macaristanda eğitim macaristanda işletme macaristanda işletme eğitimi macaristanda üniversite macaristanda üniversite eğitimi pazarlama eğitimi yurtdışı eğitim yurtdışı eğitim danışmanlığı yurtdışı eğitimi yurtdışı üniversite eğitimi yurtdışında üniversite yurtdışında üniversite eğitimi

  Macaristan’ın En İyi İngilizce İşletme Üniversitesi Tercihinin Adresi ‘IBS’

  Macaristan’da işletme üniversitesinde akla gelen ilk isim 1991’de Macaristan’ın başkenti Budapeşte’de eğitim faaliyetlerine başlamış olan IBS International Business School, orta ve doğu Avrupa’nın ilk özel işletme üniversitesi konumundadır. İngiltere’nin en iyi üniversitelerinden biri olarak gösterilen Buckingham Üniversitesiyle birlikte ortak çalışmalar gerçekleştirilmektedir.

  Macaristan’da üniversite okuyanlara yönelik IBS International Business School’un kendi yurt olanakları mevcuttur. Aylık ücret ortalaması 300 Euro civarındadır. Eğitim dili ingilizce olan üniversite diğer ülkelerle kıyaslama yapıldığında IBS International Business School, üniversite eğitim kalitesi çok yüksek ve maliyet açısından da oldukça ekonomiktir.

  IBS International Business School’a Macaristan’da üniversite okumak için başvuranlarda sadece lise diploması yeterli olmaktadır. İngilizce bilmeyen öğrencilere yönelik hazırlık programları vardır. Lisans programlarının süresi 3 yıldır ve üniversite YÖK tarafından tanınmakta ve denklik için ise LYS barajının aşılmış olması yeterlidir.

  Edulife Yurtdışı Eğitim; tüm öğrencilerin IBS International Business School ile Macaristan’da üniversite tercihlerinde, ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti sunar.

  ” İyi bir Gelecekk İçin Macaristan – Budapeşte Üniversitesi olan IBS International Business School’da Eğitim Hayatı Sizleri Bekliyor Olacaktır…”

  Macaristan’da Üniversite – IBS International Business School Detaylı Bilgisi İçin: https://www.edulife.com.tr/macaristanda-universite-egitimi/ibs-international-business-school/ adresini ziyaret edebilir,

  Macaristan’da Üniversite & IBS International Business School Kayıtları İçin: https://www.edulife.com.tr/iletisim/ linkinden sizde Edulife eğitim uzmanımızla iletişime geçebilirsiniz.

WhatsApp chat