• Macaristan’da Teknik Bölümlerde Eğitim Almak İçin Doğru Seçim ‘Obuda Üniversitesi’

  • 16 Nisan 2018
  • Posted By : admin
  • 0 Comment
  • eğitim Macaristan-Budapeşte macaristanda eğitim macaristanda mühendislik eğitimi macaristanda üniversite macaristanda üniversite eğitimi macaristanda yurtdışı eğitimi mühendislik mühendislik eğitimi Obuda Üniversitesi teknik eğitim yurtdışı eğitim danışmanlığı yurtdışında eğitim

  Macaristan’da Teknik Bölümlerde Eğitim Almak İçin Doğru Seçim ‘Obuda Üniversitesi’

  Eğitim kalitesi yüksek standartlara sahip olan Macaristanda üniversite eğitimi başta Obuda Üniversitesi başta olmak üzere tüm Avrupa’dan öğrencilerin tercih ettiği ülkelerin başında gelir. Macaristan’da günümüze kadar 13 bilim insanı, edebiyatçı ve sanatçı Nobel ödülü almıştır.

  Budapeşte’de yer alan Obuda Üniversitesi, 2010’da Donat Banki Technical College, Kalman Kando Technical College ve Technical College of Light Industry’nin birleşmesi ile eğitim faaliyetlerine başlamıştır. Bünyesinde bulunan ve Budapeşte Teknik Üniversitesi’nin tamamlayıcısı ve devamı niteliğindeki eski teknik kolejlerle birlikte kökleri 300 yıl öncesine dayanmaktadır.

  Macaristanda üniversite seçiminde ilk akla gelen isimlerden olan Obuda Üniversitesi’nde İngilizce olarak Elektrik, Bilişim IT, Endüstriyel Tasarım, Mekatronik mühendislik lisans bölümlerinin yanı sıra yüksek lisans eğitimleri de yer almaktadır.

  Lisans bölümleri için son başvuru tarihi mayıs ayının sonudur. Hazırlık okumak isteyen öğrencilere yönelik genel ingilizce hazırlık eğitimi ve mühendislik hazırlık eğitimleri de mevcuttur.

  Edulife Yurtdışı Eğitim; tüm öğrencilerin Obuda Üniversitesi’nde  Eğitim tercihlerinde, ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti sunar

  ” İyi Bir Gelecek İçin Macaristan’da Obuda Üniversitesi Sizleri Bekliyor Olacaktır…”

  Macaristan-Budapeşte Obuda Üniversite Hakkında Detaylı Bilgi İçin: https://www.edulife.com.tr/macaristanda-universite-egitimi/obuda-universitesi-budapeste/ adresini ziyaret edebilir,

  Macaristan’da Üniversite Kayıtları İçin https://www.edulife.com.tr/iletisim/ linkinden sizde Edulife eğitim uzmanımız ile iletişime geçebilirsiniz.

WhatsApp chat