fbpx

 • Macaristan’ın İşletme, Ekonomi Eğitimlerinde Öncü Kurumu ‘Metropolitan Uygulamalı Bilimler Üniversitesi’

  • 14 Nisan 2018
  • Posted By : admin
  • 0 Comment
  • budapeşte Budapeşte Metropolitan Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Budapeşte Teknoloji ve Ekonomi Üniversitesi BUTE hazırlık işletme ve ekonomi eğitimi macaristanda eğitim macaristanda üniversite macaristanda üniversite eğitimi macaristanda yurtdışı eğitimi yurtdışı eğitim yurtdışı eğitim danışmanlığı yurtdışı eğitimi yurtdışı üniversite eğitimi yurtdışında eğitim yurtdışında üniversite yurtdışında üniversite eğitimi

  Macaristan’ın İşletme, Ekonomi Eğitimlerinde Öncü Kurumu ‘Metropolitan Uygulamalı Bilimler Üniversitesi’

  Budapeşte Metropolitan Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Macaristan’ın başkenti Budapeşte’de yer almaktadır. Budapeş’te Macaristan’ın politik, kültürel, ticari, endüstri ve ihracat açısından dünyada en önemli merkezlerinden birisi konumundadır. Her yıl 20 milyon turistin ziyaret ettiği Budapeşte dünyanın en güzel şehirlerinden birisi olarak ön planda yer almaktadır. Ayrıca çok sayıda müzesi, geniş meydanları, yemyeşil parkları onu ünlü bir şehir haline dönüştürmüştür.

  Budapeşte Metropolitan Uygulamalı Bilimler Üniversitesi; iletişim ve medya, işletme, ekonomi, pazarlama, turizm otelcilik ve tasarım bölümlerinde yükseköğrenim eğitimi veren

  Macaristan’ın önde gelen özel üniversitelerinden birisidir. Budapeşte Metropolitan Uygulamalı Bilimler Üniversitesi’nin donanımlı teknolojileri ile modern tesislere sahip olan şehir merkezine kolaylıkla ulaşılabilecek ulaşım bağlantıları ile de geniş bir kampüsü vardır. Yurtdışında üniversite eğitimi almak isteyen birçok yabancı öğrencinin başvurduğu üniversitede, ortalama 7000 civarında öğrenci eğitim görmektedir.

  Budapeşte Metropolitan Uygulamalı Bilimler Üniversitesi’nde eğitim için başvuru yapıldığında herhangi bir giriş sınavı zorunluluğu bulunmamaktadır. Başvuru için sadece lise diploması gereklidir. YÖK üniversiteye denklik sağlamıştır. Denklik için tercih edilen bölüm de ilgili LYS sınavında en düşük puanı almış olmanız yeterlidir.

  Edulife Yurtdışı Eğitim; tüm öğrencilerin Budapeşte Metropolitan Uygulamalı Bilimler Üniversitesi tercihlerinde, ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti sunar.

  ” İyi Bir Geleceğe Sahip Olmak İçin Macaristan’da Üniversite Eğitimi Sizleri Bekliyor Olacaktır…”

  Budapeşte Metropolitan Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Detaylı Bilgisi İçin: https://www.edulife.com.tr/macaristanda-universite-egitimi/budapeste-metropolitan-uygulamali-bilimler-universitesi-met/ adresini ziyaret edebilir,

  Budapeşte Metropolitan Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Kayıtlarına yönelik https://www.edulife.com.tr/iletisim/ linkinden Edulife eğitim uzmanımız ile iletişime geçebilirsiniz.

WhatsApp chat