• Macaristan’ın Teknik Eğitimde Öncü Kurumu Obuda Üniversitesi’nde Uygun Fiyata Eğitim Fırsatı!

  • 11 Nisan 2018
  • Posted By : admin
  • 0 Comment
  • eğitim Macaristan-Budapeşte macaristanda eğitim macaristanda mühendislik eğitimi macaristanda üniversite macaristanda üniversite eğitimi macaristanda yurtdışı eğitimi mühendislik mühendislik eğitimi Obuda Üniversitesi teknik eğitim yurtdışı eğitim danışmanlığı yurtdışında eğitim

  Macaristan’ın Teknik Eğitimde Öncü Kurumu Obuda Üniversitesi’nde Uygun Fiyata Eğitim Fırsatı!

  Eğitim kalitesi oldukça yüksek standartlarda olan Macaristan, başta Obuda Üniversitesi olmak üzere tüm Avrupa’dan öğrencilerin en çok tercih ettiği ülkelerden birisi haline gelmiştir. Eğitim kalitesi Avrupa standartlarınla eşdeğer olan Macaristanda üniversite eğitimi, Avrupa’dan öğrencilerin en çok tercih ettiği üniversite eğitimin başında gelmektedir. Macaristan’da günümüze kadar 13 bilim adamı, edebiyatçı ve sanatçı Nobel ödülü almıştır.

  Macaristan’ın Başkenti Budapeşte’de yer alan Obuda Üniversitesi, 2010’da Donat Banki
  Technical College, Kalman Kando Technical College ve Technical College of Light Industry’nin birleşmesi ile kurulmuştur. Bünyesinde bulunan ve Budapeşte Teknik Üniversitesi’nin tamamlayıcısı ve devamı olarak bilinen eski teknik kolejlerle birlikte kökleri 300 yıl öncesine kadar uzanmaktadır.

  Obuda Üniversitesi’nde İngilizce olarak Elektrik, Bilişim IT, Endüstriyel Tasarım, Mekatronik mühendislik lisans bölümlerinin yanı sıra yüksek lisans eğitimleri de vardır.

  Lisans bölümleri için son başvuru tarihi mayıs ayının sonudur. Hazırlık okumak isteyen öğrencilere yönelik genel ingilizce hazırlık eğitimi ve mühendislik hazırlık eğitimleri de bulunmaktadır.

  Edulife Yurtdışı Eğitim; tüm öğrencilerin Obuda Üniversitesi’nde Eğitim tercihlerinde, ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti vermektedir.

  ” İyi Bir Geleceğe Sahip Olmak İçin Macaristanda Üniversite Eğitim İçin Sizleri Bekliyor Olacaktır…”

  Macaristan-Budapeşte Obuda Üniversite Detaylı Bilgisi İçin: https://www.edulife.com.tr/macaristanda-universite-egitimi/obuda-universitesi-budapeste/ adresini ziyaret edebilir,

  Macaristan-Budapeşte Obuda Üniversite Kayıtları İçin: https://www.edulife.com.tr/iletisim/ linkinden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

WhatsApp chat