fbpx

 • Macaristan Obuda Üniversitesi’nde Teknik Eğitim Al, Kariyerine Yön Ver!

  • 5 Nisan 2018
  • Posted By : admin
  • 0 Comment
  • eğitim Macaristan-Budapeşte macaristanda eğitim macaristanda mühendislik eğitimi macaristanda üniversite macaristanda üniversite eğitimi macaristanda yurtdışı eğitimi mühendislik mühendislik eğitimi Obuda Üniversitesi teknik eğitim yurtdışı eğitim danışmanlığı yurtdışında eğitim

  Macaristan Obuda Üniversitesi’nde Teknik Eğitim Al, Kariyerine Yön Ver!

  Eğitim kalitesi yüksek standartlara sahip olan Macaristan, başta Obuda Üniversitesi olmak üzere tüm Avrupa’dan öğrencilerin tercih ettiği ülkelerin başında gelmektedir. Eğitim kalitesi Avrupa standartlarında olduğundan oldukça yüksek kalitede olan Macaristanda üniversite eğitimi, Avrupa’dan öğrencilerin en çok tercih ettiği ülkelerin başında gelmektedir. Macaristanda üniversite eğitimi alarak günümüze kadar 13 bilim adamı, edebiyatçı ve sanatçı Nobel ödülü almıştır.

  Macaristan’ın Başkenti Budapeşte’de yer alan Obuda Üniversitesi, 2010’da Donat Banki Technical College, Kalman Kando Technical College ve Technical College of Light Industry’nin birleşmesi ile eğitim vermeye başlamıştır. Bünyesinde yer alan ve Budapeşte Teknik Üniversitesi’nin tamamlayıcısı ve devamı niteliğindeki eski teknik kolejlerle birlikte kökleri 300 yıl öncesine kadar dayanmaktadır.

  Obuda Üniversitesi’nde İngilizce olarak Elektrik, Bilişim IT, Endüstriyel Tasarım, Mekatronik mühendislik lisans bölümlerinin yanı sıra yüksek lisans eğitimleri de yer almaktadır.

  Lisans bölümleri için son başvuru tarihi mayıs ayı sonudur. Hazırlık okumak isteyen öğrencilere yönelik genel ingilizce hazırlık eğitimi ve mühendislik hazırlık eğitimleri mevcuttur.

  Edulife Yurtdışı Eğitim; tüm öğrencilerin Macaristanda Üniversite Eğitim  tercihlerinde, ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti sunar.

  ” İyi Bir Gelecek İçin Macaristan’da Obuda Üniversitesi Sizleri Bekliyor Olacaktır…”

  Macaristan-Budapeşte Obuda Üniversite Detaylı Bilgisi İçin: https://www.edulife.com.tr/macaristanda-universite-egitimi/obuda-universitesi-budapeste/ adresini ziyaret edebilir,

  Macaristan – Budapeşte Obuda Üniversite Kayıtlarına yönelik https://www.edulife.com.tr/iletisim/ linkinden Edulife eğitim uzmanımız ile iletişime geçebilirsiniz.

WhatsApp chat