fbpx

 • Macaristan’da Uygun Fiyata Teknik Eğitimin Adresi ‘Obuda Üniversitesi’

  • 1 Nisan 2018
  • Posted By : admin
  • 0 Comment
  • eğitim Macaristan-Budapeşte macaristanda eğitim macaristanda mühendislik eğitimi macaristanda üniversite macaristanda üniversite eğitimi macaristanda yurtdışı eğitimi mühendislik mühendislik eğitimi Obuda Üniversitesi teknik eğitim yurtdışı eğitim danışmanlığı yurtdışında eğitim

  Macaristan’da Uygun Fiyata Teknik Eğitimin Adresi ‘Obuda Üniversitesi’

  Eğitim kalitesi çok yüksek standartlarda olan Macaristan üniversite eğitimi, başta Obuda Üniversitesi olmak üzere tüm Avrupa’dan öğrencilerin tercih ettiği bir seçimdir. Eğitim kalitesi Avrupa standartlarına denk çok yüksek bir standartta olan Macaristan, Avrupa’dan öğrencilerin en çok tercih ettiği ülkelerden birisidir. Macaristan’da günümüze kadar 13 bilim adamı, edebiyatçı ve sanatçı Nobel ödülü almıştır.

  Macaristan’ın Başkenti Budapeşte’de yer alan Obuda Üniversitesi, 2010’da Donat Banki
  Technical College, Kalman Kando Technical College ve Technical College of Light Industry’nin birleşmesiyle faaliyete geçmiştir. Bünyesinde bulunan ve Budapeşte Teknik Üniversitesi’nin tamamlayıcısı ve devamı olarak bilinen eski teknik kolejlerle birlikte kökleri 300 yıl öncesine kadar dayanır.

  Lisans bölümleri için son başvuru tarihi mayıs ayının son haftasıdır. Hazırlık okumak isteyen öğrencilere yönelik genel ingilizce hazırlık eğitiminin yanı sıra mühendislik hazırlık eğitimleri de bulunmaktadır.

  Obuda Üniversitesi’nde İngilizce olarak Elektrik, Bilişim IT, Endüstriyel Tasarım, Mekatronik mühendislik lisans bölümlerinin yanı sıra yüksek lisans eğitimleri de yer almaktadır.

  Edulife Yurtdışı Eğitim; tüm öğrencilerin Macaristanda Üniversite Eğitimi  tercihlerinde, ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti sunar.

  ” İyi bir gelecek için Macaristan’da Obuda Üniversitesi sizleri bekliyor olacaktır…”

  Macaristan-Budapeşte Obuda Üniversite Detaylı Bilgisi İçin: https://www.edulife.com.tr/macaristanda-universite-egitimi/obuda-universitesi-budapeste/ adresini ziyaret edebilir,

  Macaristan-Budapeşte Obuda Üniversite Kayıtları İçin: https://www.edulife.com.tr/iletisim/ linkinden sizde Edulife eğitim uzmanımız ile iletişime geçebilirsiniz.

WhatsApp chat