• Sende Macaristan’da Teknik Eğitimini ‘Obuda Üniversitesi’nde Al, Hayallerini Erteleme!

  • 27 Mart 2018
  • Posted By : admin
  • 0 Comment
  • eğitim Macaristan-Budapeşte macaristanda eğitim macaristanda mühendislik eğitimi macaristanda üniversite macaristanda üniversite eğitimi macaristanda yurtdışı eğitimi mühendislik mühendislik eğitimi Obuda Üniversitesi teknik eğitim yurtdışı eğitim danışmanlığı yurtdışında eğitim

  Sende Macaristan’da Teknik Eğitimini ‘Obuda Üniversitesi’nde Al, Hayallerini Erteleme!

  Eğitim kalitesi çok yüksek standartlarda olan Macaristan’ın öncü kurumlarından Obuda Üniversitesi başta olmak üzere tüm Avrupa’dan öğrencilerin tercih ettiği üniversitelerin başında gelmektedir. Macaristan’da üniversite eğitimi alarak günümüze kadar 13 bilim adamı, edebiyatçı ve sanatçı Nobel ödülü almıştır.

  Macaristan’ın Başkenti Budapeşte’de bulunan Obuda Üniversitesi, 2010’da Donat Banki
  Technical College, Kalman Kando Technical College ve Technical College of Light Industry’nin birleşmesiyle faaliyetlerine başlamıştır. Bünyesinde yer alan ve Budapeşte Teknik Üniversitesi’nin tamamlayıcısı ve devamı olarak bilinen eski teknik kolejlerle birlikte kökleri 300 yıl öncesine dayanmaktadır.

  Macaristan’da üniversite eğitiminde akla gelen ilk isimlerden olan Obuda Üniversitesi’nde İngilizce olarak Elektrik, Bilişim IT, Endüstriyel Tasarım, Mekatronik mühendislik lisans bölümlerinin yanı sıra yüksek lisans eğitimleri de yer almaktadır.

  Lisans bölümleri için son başvuru tarihi mayıs ayının son haftasıdır. Hazırlık okumak isteyen öğrencilere yönelik genel ingilizce hazırlık eğitiminin yanı sıra mühendislik hazırlık eğitimleri de bulunmaktadır.

  Edulife Yurtdışı Eğitim; tüm öğrencilerin Macaristan’da üniversite tercihlerinde, ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti sunar.

  ” İyi bir gelecek için Macaristan’da Obuda Üniversitesi sizleri bekliyor olacaktır…”

  Macaristan-Budapeşte Obuda Üniversite Detaylı Bilgisi İçin: https://www.edulife.com.tr/macaristanda-universite-2/obuda-universitesi-budapeste/ adresini ziyaret edebilir,

  Macaristan-Budapeşte Obuda Üniversite Kayıtları İçin https://www.edulife.com.tr/iletisim/ linkinden sizde Edulife eğitim uzmanı ile iletişime geçebilirsiniz.

WhatsApp chat