fbpx

 • Şimdi Macaristan’da İletişim, Medya ve Tasarım Alanında Eğitim Almak İçin ‘Budapeşte Metropolitan Uygulamalı Bilimler Üniversitesi (MET)’ne Kayıt Zamanı!

  • 21 Mart 2018
  • Posted By : admin
  • 0 Comment
  • Budapeşte Metropolitan Uygulamalı Bilimler Üniversitesi ( MET ) budapeştede yurtdışı üniversite eğitimi eğitim ekonomi iletişim ve medya işletme macaristanda eğitim macaristanda üniversite macaristanda yurtdışı eğitimi MET metropolitan uygulamalı bilimler Üniversitesi ( met ) pazarlama tasarım turizm ve otelcilik yurtdışı eğitim danışmanlığı yurtdışında eğitim

  Şimdi Macaristan’da İletişim, Medya ve Tasarım Alanında Eğitim Almak İçin ‘Budapeşte Metropolitan Uygulamalı Bilimler Üniversitesi (MET)’ne Kayıt Zamanı!

  Macaristanda üniversite eğitiminin öncü şehri Budapeşte, her yıl 20 milyon turistin ziyaret ettiği dünyanın en güzel şehirlerinden birisi konumundadır. Çok sayıda müzesi, geniş meydanları ve yemyeşil parkları da onu ün yapmış bir şehir haline dönüştürmüştür.

  Budapeşte Metropolitan Uygulamalı Bilimler Üniversitesi ( MET ); iletişim ve medya, işletme, ekonomi, pazarlama, turizm ve otelcilik ve tasarım dallarında eğitim veren Macaristanda üniversite eğitiminde ön plana çıkmış özel bir üniversitedir. Budapeşte Metropolitan Uygulamalı Bilimler Üniversitesi’nin ( MET ) donanımlı teknolojileriyle modern tesislere sahip, şehir merkezine kolaylıkla ulaşılabilecek ulaşım bağlantıları ile geniş bir kampüsü de vardır. Öğrencilere yetenekleri doğrultusunda mesleki bilgi aktarılmaktadır.

  Budapeşte Metropolitan Uygulamalı Bilimler Üniversitesi’ne ( MET ) macaristanda üniversite kayıtları için herhangi bir giriş sınavı bulunmamaktadır. Başvuru için sadece lise diploması gerekmektedir. Üniversiteye YÖK tarafından denklik sağlanmıştır. Denklik için ise tercih edeceğiniz bölüm ile ilgili üniversite giriş sınavında en düşük puanı almış olmak gerekmektedir. Bu da birçok bölüm için ise neredeyse barajı aşmış olmak anlamına gelmektedir.

  Edulife Yurtdışı Eğitim; tüm öğrencilerin Macaristan’da Üniversite Eğitimi ( Budapeşte Metropolitan Uygulamalı Bilimler Üniversitesi ( MET ) tercihlerinde, ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti sunar.

  ” İyi bir geleceğe sahip olmak için Macaristanda üniversite eğitiminin öncü kurumu Metropolitan Uygulamalı Bilimler Üniversitesi ( MET ) sizleri bekliyor olacaktır…”

  Budapeşte Metropolitan Uygulamalı Bilimler Üniversitesi ( MET ) Detaylı Bilgisi İçin: https://www.edulife.com.tr/macaristanda-universite-egitimi/budapeste-metropolitan-uygulamali-bilimler-universitesi-met/ adresini ziyaret edebilir,

  Budapeşte Metropolitan Uygulamalı Bilimler Üniversitesi ( MET ) Kayıtları İçin https://www.edulife.com.tr/iletisim/ linkinden sizde Edulife eğitim uzmanı ile iletişime geçebilirsiniz.

No comments found

LEAVE COMMENT

Your email address will not be published. Required fields are marked *

WhatsApp chat