• Macaristan’da Mühendislik Eğitimi Almak İçin ‘Debrecen Üniversitesi’ne Kayıtlar Başladı!

  • 20 Mart 2018
  • Posted By : admin
  • 0 Comment
  • debrecen Üniversitesi macaristanda eğitim macaristanda üniversite eğitimi macaristanda üniversite okumak university of debrecen

  Debrecen Üniversitesi 1538’de kurulmuştur. Debrecen Üniversitesi , 13 fakültesi ile yaklaşık 30.000 öğrenciye eğitim hizmeti verir. YKS VE TYT sınav sonucu olmadan sadece lise diploması ile başvuru yapılabilmektedir.

  Üniversite’nin yer aldığı macaristan’ın ikinci büyük şehri olan Debrecen, Budapeşte ‘nin 220 km doğusunda bulunmaktadır. Spor aktiviteleri bakımından ( Atletizim Dünya Şampiyonası, Dünya Artislik Cimlastik Şampiyonası v.b. ) birçok etkinliğe ev sahipliği yapmıştır.

  Şehrin nüfusu yaklaşık 210.000 dir. Debrecen aynı zamanda Macaristan’ın büyük üniversitelerinden biri olan Debrecen Üniversitesi’ne sahiptir.

  YÖK’ün onay verdiği dünyanın en iyi 1000 üniversitesi arasında yer alan Debrecen Üniversitesi’ne YKS ve TYT sınavlarına girmeden, doğrudan lise diploması ile başvurabilirsiniz.

  Edulife Yurtdışı Eğitim; tüm öğrencilerin Macaristan’da üniversite eğitimi tercihlerinde, ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti sunmaktadır.

  ” İyi Bir Geleceğe Sahip Olmak İçin Macaristan Debrecen Üniversitesi’nde Eğitim Hayatı Sizleri Bekliyor Olacaktır…”

  Debrecen Üniversitesi Detaylı Bilgisi İçin: https://www.edulife.com.tr/macaristanda-universite-egitimi/debrecen-universitesi/ adresini ziyaret edebilir,

  Macaristanda Üniversite Eğitimi Kayıtlarına yönelik https://www.edulife.com.tr/iletisim/ linkinden sizde Edulife eğitim uzmanı ile iletişime geçebilirsiniz.

   

No comments found

LEAVE COMMENT

Your email address will not be published. Required fields are marked *