fbpx

 • İyi Bir Gelecek İçin Şimdi Macaristan’da Corvinus Üniversitesi’ne Kayıt Zamanı!

  • 19 Mart 2018
  • Posted By : admin
  • 0 Comment
  • Corvinus Üniversitesi macaristanda eğitim macaristanda iktisat eğitimi macaristanda işletme eğitimi macaristanda üniversite macaristanda üniversite eğitimi macaristanda üniversite okumak yurtdışı eğitim danışmanlığı yurtdışında eğitim

  İyi Bir Gelecek İçin Şimdi Macaristan’da Corvinus Üniversitesi‘ne Kayıt Zamanı!

  Corvinus Üniversitesi 1853 yılında kurulmuştur. 4 kampüsten meydana gelen üniversitesi’nin 7 fakültesi bulunmaktadır. Uluslararası prestiji nedeniyle yurtdışında eğitim almak isteyen öğrencilerin tercih ettiği Corvinus Üniversitesi’nde ortalama 800 akademisyen ve 18.000 öğrenci yer almaktadır.

  Corvinus Üniversitesi‘nde Uygulamalı İktisat, İşletme ve Yönetim, İletişim ve Medya, Uluslararası İlişkiler ve İşletme eğitimleri verilmektedir.

  Corvinus Üniversitesi, Avrupa’da 200 den fazla üniversite ve binlerce öğrenci ile değişim programları, ortak araştırma ve geliştirme çalışmaları sürdürmektedir. CEM (Community of European Management Schools), PIM (Program in International Management) gibi dünyaca tanınan kurumlara üyedir. Güz dönemi eğitim, eylül ayında başlamaktadır.

  YÖK’ün onay verdiği dünyanın en iyi 1000 üniversitesi arasında yer alan Corvinus Üniversitesi’ne YKS ve TYT sınavlarına girmeden, doğrudan lise diploması ile başvurabilirsiniz.

  Edulife Yurtdışı Eğitim; tüm öğrencilerin Macaristan’da üniversite eğitimi tercihlerinde, ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti sunmaktadır.

  ” İyi Bir Geleceğe Sahip Olmak İçin Macaristan Corvinus Üniversitesi’nde Eğitim Hayatı Sizleri Bekliyor Olacaktır…”

  Corvinus Üniversitesi Detaylı Bilgisi İçin: https://www.edulife.com.tr/macaristanda-universite-egitimi/corvinus-universitesi/ adresini ziyaret edebilir,

  Macaristanda Üniversite Eğitimi Kayıtlarına yönelik https://www.edulife.com.tr/iletisim/ linkinden sizde Edulife eğitim uzmanı ile iletişim kurabilirsiniz.

No comments found

LEAVE COMMENT

Your email address will not be published. Required fields are marked *

WhatsApp chat