• Macaristan’da Üniversite Okumak İçin Kaliteli Eğitimde Doğru Adres ‘Peç ( Pecs ) Üniversitesi’

  • 18 Mart 2018
  • Posted By : admin
  • 0 Comment
  • diş hekimliği macaristanda eğitim macaristanda mühendislik eğitimi macaristanda tıp eğitimi macaristanda üniversite macaristanda üniversite eğitimi macaristanda yurtdışı eğitimi mühendislik mühendislik eğitimi Peç ( Pecs ) Üniversitesi tıp tıp eğitimi yurtdışı eğitim danışmanlığı yurtdışında eğitim

  Macaristan’da Üniversite Okumak İçin Kaliteli Eğitimde Doğru Adres ‘Peç ( Pecs ) Üniversitesi’

  Peç üniversitesi 1367’de kurulmuştur. 10 fakülteye sahip Peç üniversitesi, 2000 öğretim ve araştırma görevlisi personeli ile eğitim ve lisans programlarında eğitim vermektedir. Üniversitenin mevcut öğrenci sayısı 25.000 dir. Tıp fakültesi başta olmak üzere, mühendislik, işletme, sosyal bilimler dalında birçok fakülteye sahip üniversite, yurtdışında eğitim almak isteyen öğrencilere ingilizce hazırlık, lisans ve master programlarında eğitim vermektedir.

  Peç şehri; Macaristan’ın güneyinde Hırvatistan sınırına yakındır. 2000 yıllık tarihi boyunca çeşitli yönetim ve kültürlere ev sahipliği yapmış olan şehir, zengin tarihi eserleri ile de 2010’da Avrupa kültür başkenti haline gelmiş, Macaristan’ın önemli bir şehridir. Nüfusu yaklaşık 160.000 kişi olan şehir, Osmanlı zamanından kalmış eserlerle tanınmaktadır. Aynı zamanda Macaristan’ın en eski üniversitesi olan Peç üniversitesine de ev sahipliği yapmaktadır.

  İngilizce bilmeyen öğrenciler için Genel İngilizce Hazırlık + Bölüm İngilizce Hazırlık Eğitimi birlikte verilir. Üniversite Macaristan’da üniversite eğitimi için özellikle lisans programları çeşitliliği ve ingilizce hazırlık programları ile doğru bir tercihtir.

  Edulife Yurtdışı Eğitim; tüm öğrencilerin Macaristan’da üniversite eğitimi tercihlerinde, ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti sunmaktadır.

  ” İyi Bir Geleceğe Sahip Olmak İçin Macaristan Peç ( Pecs ) Üniversitesi’nde Eğitim Hayatı Sizleri Bekliyor Olacaktır…”

  Peç ( Pecs ) Üniversitesi Detaylı Bilgisi İçin: https://www.edulife.com.tr/macaristanda-universite-2/pec-pecs-universitesi/ adresini ziyaret edebilir,

  Macaristanda Üniversite Eğitimi Kayıtlarına yönelik https://www.edulife.com.tr/iletisim/ linkinden sizde Edulife eğitim uzmanı ile iletişim kurabilirsiniz.

No comments found

LEAVE COMMENT

Your email address will not be published. Required fields are marked *

WhatsApp chat