• Macaristan’da İşletme ve Ekonomi Eğitimi Metropolitan Uygulamalı Bilimler Üniversitesi’nde Alınır!

  • 16 Mart 2018
  • Posted By : admin
  • 0 Comment
  • budapeşte Budapeşte Metropolitan Uygulamalı Bilimler Üniversitesi BUTE macaristanda eğitim macaristanda üniversite macaristanda üniversite eğitimi macaristanda yurtdışı eğitimi yurtdışı eğitim yurtdışı eğitim danışmanlığı yurtdışı eğitimi yurtdışı üniversite eğitimi yurtdışında eğitim yurtdışında üniversite yurtdışında üniversite eğitimi

  Macaristan’da İşletme ve Ekonomi Eğitimi Metropolitan Uygulamalı Bilimler Üniversitesi’nde Alınır!

  Metropolitan Uygulamalı Bilimler Üniversitesi, Macaristan’ın başkenti Budapeşte’dedir. Macaristan politik, kültürel, ticari, endüstri ve ihracat açıdan dünyanın önemli bir merkezi konumundadır. Her yıl 20 milyon turistin ziyaret ettiği Budapeşte dünyanın en güzel şehirlerinden birisi olarak tanınmaktadır. Ayrıca çok sayıda müzesi, geniş meydanları, yemyeşil parkları onu ünlü bir şehir konumuna getirmiştir.

  Budapeşte Metropolitan Uygulamalı Bilimler Üniversitesi; iletişim ve medya, işletme, ekonomi,
  pazarlama, turizm otelcilik ve tasarım alanında eğitim veren Macaristan’ın önde gelen özel üniversitelerinden birisi konumundadır. Budapeşte Metropolitan Uygulamalı Bilimler Üniversitesi’nin donanımlı teknolojileri ile modern tesislere sahip, şehir merkezine kolaylıkla ulaşılabilecek ulaşım bağlantıları ile de geniş bir kampüsü bulunmaktadır. Yurtdışında üniversite eğitimi için birçok yabancı öğrencinin başvurduğu üniversitede, ortalama 7000 öğrenci eğitim görmektedir.

  Budapeşte Metropolitan Uygulamalı Bilimler Üniversitesi’nde eğitim için herhangi bir giriş sınavı gerekmemektedir. Başvuru için sadece lise diploması yeterli olmaktadır. YÖK tarafından üniversiteye denklik sağlanmıştır. Denklik için ise tercih edeceğiniz bölüm ile ilgili LYS sınavında minimum puan almış olmak gerekmektedir.

  Edulife Yurtdışı Eğitim; tüm öğrencilerin Budapeşte Metropolitan Uygulamalı Bilimler Üniversitesi tercihlerinde, ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti sunmaktadır.

  ” İyi Bir Gelecek İçin Macaristan Budapeşte’de Metropolitan Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Sizleri Bekliyor Olacaktır…”

  Budapeşte Metropolitan Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Detaylı Bilgisi İçin: https://www.edulife.com.tr/macaristanda-universite-egitimi/budapeste-metropolitan-uygulamali-bilimler-universitesi-met/ adresini ziyaret edebilir,

  Budapeşte Metropolitan Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Kayıtları İçin: https://www.edulife.com.tr/iletisim/ linkinden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

WhatsApp chat