fbpx

 • En İyi Özel İşletme Eğitimi Macaristan’da IBS’te Alınır…

  • 2 Mart 2018
  • Posted By : admin
  • 0 Comment
  • budapeşte finans eğitimi hazırlık IBS International Business School işletme eğitimi macaristanda eğitim macaristanda işletme macaristanda işletme eğitimi macaristanda üniversite macaristanda üniversite eğitimi pazarlama eğitimi yurtdışı eğitim yurtdışı eğitim danışmanlığı yurtdışı eğitimi yurtdışı üniversite eğitimi yurtdışında üniversite yurtdışında üniversite eğitimi

  En İyi Özel İşletme Eğitimi Macaristan’da IBS’te Alınır…

  Macaristan’ın başkenti olan Budapeşte’de 1991 yılında eğitim faaliyetlerine başlamış olan IBS International Business School, orta ve doğu Avrupa’nın önde gelen ilk özel işletme üniversitesidir. İngiltere’nin en iyi üniversitelerinden biri olarak ön plana çıkan Buckingham Üniversitesi ile birlikte eğitime yönelik çalışmalar gerçekleştirmektedir.

  IBS International Business School’un kendi yurt olanakları vardır ve aylık ücret ortalaması ise 300 Euro’dur. Eğitim dili ingilizce olan üniversite, diğer ülkeler ile kıyaslandığında üniversite eğitimi maliyetleri açısından oldukça hesaplı ve eğitim kalitesi olarak ta yüksek standartlardadır.

  IBS International Business School’a lise diploması ile başvuru yapılmaktadır. İngilizce bilmeyen öğrencilere yönelik hazırlık programları bulunan üniversitede lisans programlarının süresi 3 yıldır ve YÖK tarafından tanınmaktadır, denklik için ise LYS barajını geçmiş olmak yeterlidir.

  Edulife Yurtdışı Eğitim; tüm öğrencilerin IBS International Business School tercihlerinde, ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti sunmaktadır.

  ” İyi bir Geleceğe Sahip Olmak İçin Macaristan’da IBS International Business School Sizleri Bekliyor Olacaktır…”

  Macaristan – IBS International Business School Detaylı Bilgisi İçin: https://www.edulife.com.tr/macaristanda-universite-2/ibs-international-business-school/ adresini ziyaret edebilir,

  Macaristan – IBS International Business School Kayıtlarına yönelik https://www.edulife.com.tr/iletisim/ linkinden Edulife iletişim uzmanımız ile iletişime geçebilirsiniz.

WhatsApp chat