fbpx

 • Ukrayna’da AB Standartlarında Tıp Eğitimi’nin Öncü Kurumu ‘Odessa Üniversiteleri’

  • 28 Şubat 2018
  • Posted By : admin
  • 0 Comment
  • diş hekimliği Odessa Üniversiteleri tıp ukrayna ukraynada eğitim ukraynada üniversite ukraynada üniversite eğitimi yurtdışında eğitim

  Ukrayna’da AB Standartlarında Tıp Eğitimi’nin Öncü Kurumu ‘Odessa Üniversiteleri’

  Doğu Avrupa’nın önemli ve dünyaca ünlü üniversiteleri Ukrayna’dadır. Ukrayna’da üniversite denilince akla gelen ilk isimlerden olan Odessa üniversiteleri Avrupa Birliği üniversitelerince denk kabul edilip ve Yök tarafından da tanınır. Ukraynada üniversite eğitimi için Odessa en ideal seçimdir.

  Odessa üniversiteleri başta tıp, diş hekimliği olmak üzere Kaptanlık, Gemi mühendisliği, Mimarlık, İnşaat – Elektrik – Makine – Bilgisayar mühendisliği, Ekonomi, İşletme, Hukuk, Psikoloji gibi bir çok alanda eğitim programları mevcuttur. Ukrayna’da üniversite eğitimini Odessa’da alacak öğrenciler Tıp ve Diş hekimliği bölümleri de dahil olmak üzere rusça veya ingilizce olarak alabilirler.

  Edulife Yurtdışı Eğitim; tüm öğrencilere ukrayna’da üniversite tercihlerinde, ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti sunar.

  Sınırlı Sayıda Kalan Ukrayna’da Üniversite Öğrenci Kontenjanı’ndan Yararlanmak İçin https://www.edulife.com.tr/iletisim/ linkinden sizde Edulife eğitim uzmanımız ile iletişime geçebilirsiniz.

WhatsApp chat