fbpx

 • Sosyal Bilimler Alanında Polonya’da Üniversite Eğitiminde Doğru Seçim ‘Varşova Üniversitesi’

  • 19 Aralık 2017
  • Posted By : admin
  • 0 Comment
  • polonyada eğitim polonyada üniversite polonyada üniversite eğitimi polonyada yurtdışı eğitimi Varşova Üniversitesi yurtdışı eğitim yurtdışı üniversite

  Sosyal Bilimler Alanında Polonya’da Üniversite Eğitiminde Doğru Seçim ‘Varşova Üniversitesi’

  Polonya’da üniversite eğitiminde tanınmış en büyük üniversitelerinden birisi konumundaki Varşova Üniversitesi, 1816 yılında faaliyete geçmiştir. Üniversite’de 18 fakültesi, 60.000 öğrencisi ve 6000 civarı personel yer almaktadır.sosyal-bilimler-alaninda-polonyada-universite-egitiminde-dogru-secim-varsova-universitesi

  Varşova Üniversitesi, Avrupa’da en iyi üniversiteler sıralamasında ilk 100’e, dünyada da ilk 500’e girmiş olan bir eğitim kurumudur.

  Üniversite başta psikoloji, sosyal bilimler olmak üzere yönetim ve matematik, bilgisayar bilimi ve mekaniği dallarında eğitimler verir.

  Edulife Yurtdışı Eğitim tüm öğrencilerin Polonya’da Üniversite tercihlerinde, ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti sunar.

  ” İyi Bir Geleceğe Sahip Olmak İçin Polonya Poznan Teknik Üniversitesi’nde Eğitim Hayatı Sizleri Bekliyor Olacaktır…”

  Polonya’da Üniversite Kayıtları İçin https://www.edulife.com.tr/iletisim/ linkinden sizde Edulife eğitim uzmanımız ile iletişime geçebilirsiniz.

WhatsApp chat