fbpx

 • Şimdi Polonya’nın En İyi Üniversitesi ‘Poznan Teknik’te’ Mimarlık Eğitimi Alma Zamanı!

  • 17 Aralık 2017
  • Posted By : admin
  • 0 Comment
  • polonyada eğitim polonyada üniversite polonyada üniversite eğitimi polonyada yurtdışı eğitimi Poznan Teknik Üniversitesi yurtdışı eğitim yurtdışı üniversite

  Şimdi Polonya’nın En İyi Üniversitesi ‘Poznan Teknik’te’ Mimarlık Eğitimi Alma Zamanı!

  Poznan; ticaret, endüstri ve eğitimde Polonya’nın en önemli merkezlerinden birisi haline gelmiştir. Polonya’da üniversite seçiminde Poznan üniversitesi, Polonya’nın en büyük ve en eski üniversiteleri arasında yer almaktadır.

  Polonya’da üniversite eğitimi alacak öğrencilere üniversite, bilimsel disiplinlerin gelişimini, bu bilginin ve teknolojinin pratik boyuta aktarımıyla birleştirip aktarımını gerçekleştirmektedir.

  Poznan Teknik Üniversitesi 1919 yılından günümüze eğitim vermektedir. Radyo ve televizyonu olan üniversite öğrencilere uygulamalı eğitim sunar. Kökleri Devlet Makine Mühendisliği Okulu’na dayanan üniversite, Polonya’da üniversite eğitiminde önde gelen teknik üniversitelerinden birisi olmakla birlikte başta mimarlık alanında 3.5 senelik lisans eğitimi ve diğer teknik bölümlerde polonyada üniversite tercihlerinde ilk sıralardadır.

  Edulife Yurtdışı Eğitim; tüm öğrencilerin Polonya’da Üniversite tercihlerinde, ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti sunmaktadır.

  ” İyi Bir Gelecek İçin Polonya’da Poznan Teknik Üniversitesi’nde Eğitim Hayatı Sizleri Bekliyor Olacaktır…”

  Polonya’da Üniversite kayıtlarına yönelik https://www.edulife.com.tr/iletisim/ linkinden sizde Edulife eğitim uzmanımız ile iletişime geçebilirsiniz.

No comments found

LEAVE COMMENT

Your email address will not be published. Required fields are marked *

WhatsApp chat