• Polonya’nın Mimarlık Eğitimi’nde Öncü Kurumu ‘Poznan Teknik Üniversitesi’

  • 1 Aralık 2017
  • Posted By : admin
  • 0 Comment
  • polonyada eğitim polonyada üniversite polonyada üniversite eğitimi polonyada yurtdışı eğitimi Poznan Teknik Üniversitesi yurtdışı eğitim yurtdışı üniversite

  Polonya’nın Mimarlık Eğitimi’nde Öncü Kurumu ‘Poznan Teknik Üniversitesi’

  Poznan; ticaret, endüstri ve eğitimde Polonya’nın en önemli merkezlerinden birisi olmuştur. Polonya’da üniversite seçiminde Poznan üniversitesi, Polonya’nın en büyük ve en eski üniversiteleri arasında yer almaktadır.

  Poznan Teknik Üniversitesi 1919’dan günümüze eğitimler vermektedir. Kendi radyo ve televizyonu olan üniversite öğrencilerine uygulamalı eğitim imkanı sunar. Kökeni Devlet Makine Mühendisliği Okulu’ndan gelmekte olan üniversite, Polonya’da üniversite eğitiminde önde gelen teknik üniversitelerinden birisi olmakla birlikte başta Mimarlık alanında 3.5 senelik lisans eğitimi ve diğer teknik bölümlerde polonyada üniversite tercihlerinde ilk sıralarda yer almaktadır.

  Polonya’da üniversite eğitimi alacak öğrencilere üniversite bilimsel disiplinlerin gelişimini, bu bilginin ve teknolojinin pratik boyuta aktarımıyla birleştirip aktarmaktadır.

  Edulife Yurtdışı Eğitim; tüm öğrencilerin Polonya’da Üniversite tercihlerinde, ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti sunmaktadır.

  ” İyi Bir Gelecek İçin Polonya’da Poznan Teknik Üniversitesi’nde Eğitim Hayatı Sizleri Bekliyor Olacaktır…”

  Polonya’da Üniversite Kayıtları İçin https://www.edulife.com.tr/iletisim/ linkinden sizde Edulife eğitim uzmanı ile iletişime geçebilirsiniz.

WhatsApp chat