fbpx

 • Ukrayna’da İngilizce Hukuk Eğitimi’nde Doğru Seçim ‘Kiev Taras Shevchenko Üniversitesi’

  • 30 Kasım 2017
  • Posted By : admin
  • 0 Comment
  • iev taras shevchenko Üniversitesi ukraynada eğitim ukraynada üniversite ukraynada üniversite eğitimi ukraynada yurtdışı eğitimi

  Ukrayna’da İngilizce Hukuk Eğitimi’nde Doğru Tercih ‘Kiev Taras Shevchenko Üniversitesi’

  Ukrayna’da üniversite denilince akla gelen ilk üniversitelerden olan Kiev Ulusal Taras Shevchenko dünyanın önde gelen akademik ve araştırma kurumları ile güçlü uluslararası bağlantıları yer almaktadır. Kiev Ulusal Taras Shevchenko Üniversitesi 51 ülkede 145 üniversite ve 15 uluslararası kurumla ortak projeler gerçekleştirmektedir.

  Ukrayna’da üniversite eğitimini ingilizce hukuk alanında Taras Shevchenko üniversitesinde almış olan öğrenciler, üniversite dünya sıralaması ilk 1000’de yer aldığı için fark derslerini Türkiye’de vererek denklik sağlanabilmektedir. İngilizcesi yeterli olan öğrenciler direk 1. sınıftan eğitimlerine başlarlar. İngilizcesi yeterli olmayan öğrenciler ise ingilizce hazırlık programlarında eğitim görürler.

  Kiev çok ekonomik gelişmiş bir şehirdir. Aylık yaşam maliyeti, gıda ve sosyal giderler için ortalaması 300 dolar civarındadır.

  Edulife Yurtdışı Eğitim; tüm öğrencilere ukrayna’da üniversite tercihlerinde, ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti sunmaktadır.

  Sizde Sınırlı Sayıda Kalan Ukrayna’da Üniversite Öğrenci Kontenjanı’ndan Yararlanmak İçin https://www.edulife.com.tr/iletisim/ linkinden Edulife eğitim uzmanı ile iletişime geçebilirsiniz.

WhatsApp chat