fbpx

 • Mimarlık Eğitimi’nin Polonya’da Akla Gelen Kurumu ‘Poznan Teknik Üniversitesi’

  • 28 Kasım 2017
  • Posted By : admin
  • 0 Comment
  • polonyada eğitim polonyada üniversite polonyada üniversite eğitimi polonyada yurtdışı eğitimi Poznan Teknik Üniversitesi yurtdışı eğitim yurtdışı üniversite

  Mimarlık Eğitimi’nin Polonya’da Akla Gelen Kurumu ‘Poznan Teknik Üniversitesi’

  Poznan; ticaret, endüstri ve eğitim alanında Polonya’nın en önemli merkezlerinden biri haline gelmiştir. Polonya’da üniversite seçiminde Poznan üniversitesi, Polonya’nın en büyük ve en eski üniversiteleri arasında yer almaktadır.

  Poznan Teknik Üniversitesi 1919’da eğitim faaliyetlerine başlamış olup kendi radyo ve televizyonu ile öğrencilerine uygulamalı eğitim vermektedir. Kökeni Devlet Makine Mühendisliği Okulu’ndan gelen üniversite, Polonya’da üniversite eğitiminde akla gelen ilk teknik üniversitelerinden birisi olmakla beraber başta mimarlık alanında 3.5 senelik lisans eğitimiyle beraber diğer teknik bölümlerde polonyada üniversite tercihlerinde ön plana çıkmaktadır.

  Polonya’da üniversite eğitimi alacak öğrencilere üniversite bilimsel disiplinlerin gelişimini, bu bilginin ve teknolojinin pratik boyuta aktarımıyla aktarmaktadır.

  Edulife Yurtdışı Eğitim; tüm öğrencilerin Polonya’da Üniversite tercihlerinde, ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti sunmaktadır.

  ” İyi Bir Gelecek İçin Polonya’da Poznan Teknik Üniversitesi’nde Eğitim Hayatı Sizleri Bekliyor Olacaktır…”

  Polonya’da Üniversite Kayıtları İçin https://www.edulife.com.tr/iletisim/ linkinden sizde Edulife eğitim uzmanı ile iletişime geçebilirsiniz.

WhatsApp chat