• Ukrayna’da Mühendislik Eğitimi’nde Akla Gelen İlk İsim ‘Harkov Politeknik Üniversitesi’

  • 27 Kasım 2017
  • Posted By : admin
  • 0 Comment
  • Harkov Politeknik Üniversitesi ukraynada eğitim ukraynada üniversite ukraynada üniversite eğitimi ukraynada yurtdışı eğitimi

  Ukrayna’da Mühendislik Eğitimi’nde Akla Gelen İlk İsim ‘Harkov Politeknik Üniversitesi’

  Ukrayna’da üniversiteleri içinde en köklü ve eğitim kalitesi yüksek eğitim veren üniversitesi en yüksek not olan 4. seviyeden akredite olmuştur.

  Kharkiv Ulusal Teknik Üniversitesi’nde Ukrayna’da üniversite eğitimi almak için sadece lise diploması yeterlidir. Lise veya meslek lisesi mezunlarına yönelik Kharkiv Polytechnic Institute bölümlerinde İngilizce veya Rusça dillerinde eğitimler mevcuttur.

  Kharkiv Polytechnic Institute’de Hazırlık Okulu, Beşeri Bilimler, Sosyal ve Ekonomik Bilimler, Fen Bilimleri fakültelerinde lisans ve yükseklisans eğitimleri yer almaktadır.

  Edulife Yurtdışı Eğitim; tüm öğrencilerin ukrayna’da üniversite tercihlerinde, ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti sunar.

  Sınırlı Sayıda Kalan Ukrayna’da Üniversite Öğrenci Kontenjanı’ndan Yararlanmak İçin https://www.edulife.com.tr/iletisim/ linkinden sizde Edulife eğitim uzmanımız ile iletişime geçebilirsiniz.