fbpx

 • Polonya’da Psikoloji Eğitimindeki Doğru Adres ‘Varşova Sosyal Bilimler ve Psikoloji Üniversitesi (SWPS)’

  • 27 Kasım 2017
  • Posted By : admin
  • 0 Comment
  • polonyada eğitim polonyada üniversite polonyada üniversite eğitimi polonyada yurtdışı eğitimi Varşova Sosyal Bilimler ve Psikoloji Üniversitesi (SWPS) yurtdışı eğitim yurtdışı üniversite

  Polonya’da Psikoloji Eğitimindeki Doğru Adres ‘Varşova Sosyal Bilimler ve Psikoloji Üniversitesi (SWPS)’

  Varşova Sosyal Bilimler ve Psikoloji Üniversitesi ( SWPS ) 1996 yılında Polonya Bilim Akademisi’nde çalışan 3 bilim insanınca faaliyete geçirilmiştir. Üniversite 5 farklı üniversite şehrinde ( Varşova , Wroclaw , Poznan , Sopot ve Katowice) 8 fakültesiyle 14.000’i aşkın öğrencisi ile polonya’da üniversite eğitimi vermektedir.

  Üniversite sunduğu eğitim programları ile önemli ve saygın eğitim ve araştırma merkezi haline gelmiştir. Polonya’da üniversite eğitimi alacak öğrencilere yönelik başta psikoloji bilim dalında olmak üzere lisans ve master eğitimiyle de dikkatleri üzerine çeken üniversite yurtdışı üniversite eğitimi için iyi bir tercih ve fırsattır.

  Polonya’da üniversite eğitimine yönelik başvurularda sadece lise diploması gerekmektedir. YÖK denkliği için ise okumak istediğiniz bölümle ilgili LYS sınavından en düşük puanı almış olmak yeterlidir. Okulun yabancı öğrencilere sağladığı özel yurt imkanı da vardır.

  Edulife Yurtdışı Eğitim; tüm öğrencilerin Polonya’da Üniversite tercihlerinde, ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti sunar.

  ” İyi Bir Geleceğe Sahip Olmak İçin Varşova Sosyal Bilimler ve Psikoloji Üniversitesi (SWPS)’nde Eğitim Hayatı Sizleri Bekliyor Olacaktır…”

  Polonya’da Üniversite Kayıtları İçin https://www.edulife.com.tr/iletisim/ linkinden sizde Edulife eğitim uzmanı ile iletişime geçebilirsiniz.

WhatsApp chat