fbpx

 • Polonya’nın Mimarlık Alanında Uzmanlaşmış Kurumu ‘Poznan Teknik Üniversitesi’

  • 26 Kasım 2017
  • Posted By : admin
  • 0 Comment
  • polonyada eğitim polonyada üniversite polonyada üniversite eğitimi polonyada yurtdışı eğitimi Poznan Teknik Üniversitesi yurtdışı eğitim yurtdışı üniversite

  Polonya’nın Mimarlık Alanında Uzmanlaşmış Kurumu ‘Poznan Teknik Üniversitesi’

  Poznan Teknik Üniversitesi 1919’da eğitim faaliyetlerine başlamıştır. Kendi radyo ve televizyonu  olan üniversite öğrencilerine uygulamalı eğitim vermektedir. Kökeni Devlet Makine Mühendisliği Okulu’ndan gelen üniversite, Polonya’da üniversite eğitiminde önde gelen teknik üniversitelerinden birisi haline gelmekle beraber başta mimarlık alanında 3.5 senelik lisans eğitimi ve diğer teknik bölümlere yönelik polonyada üniversite tercihlerinde ön planda yer almaktadır.

  Polonya’da üniversite eğitimi alacak öğrencilere üniversite bilimsel disiplinlerin gelişimi, bu bilginin ve teknolojinin pratik boyuta aktarımıyla birleştirerek aktarır.

  Poznan; ticaret, endüstri ve eğitim alanlarında Polonya’nın en önemli merkezlerinden  birisi konumundadır. Polonya’da üniversite seçiminde Poznan üniversitesi, Polonya’nın en büyük ve en eski üniversiteleri arasında yer almaktadır.

  Edulife Yurtdışı Eğitim; tüm öğrencilerin Polonya’da Üniversite tercihlerinde, ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti sunmaktadır.

  ” İyi Bir Gelecek İçin Polonya’da Poznan Teknik Üniversitesi’nde Eğitim Hayatı Sizleri Bekliyor Olacaktır…”

  Polonya’da Üniversite kayıtlarına yönelik https://www.edulife.com.tr/iletisim/ linkinden sizde eğitim uzmanımız ile iletişime geçebilirsiniz.

WhatsApp chat