fbpx

 • Polonya’nın Psikoloji Alanındaki Öncü Kurumu ‘Varşova Sosyal Bilimler ve Psikoloji Üniversitesi (SWPS)’

  • 18 Kasım 2017
  • Posted By : admin
  • 0 Comment
  • polonyada eğitim polonyada üniversite polonyada üniversite eğitimi polonyada yurtdışı eğitimi Varşova Sosyal Bilimler ve Psikoloji Üniversitesi (SWPS) yurtdışı eğitim yurtdışı üniversite

  Polonya’nın Psikoloji Alanındaki Öncü Kurumu ‘Varşova Sosyal Bilimler ve Psikoloji Üniversitesi (SWPS)’

  Varşova Sosyal Bilimler ve Psikoloji Üniversitesi ( SWPS ) 1996’da Polonya Bilim Akademisi’nde çalışan 3 bilim adamı tarafından kurulmuştur. Üniversite, 5 farklı üniversite şehrinde ( Varşova , Wroclaw , Poznan , Sopot ve Katowice) 8 fakültesiyle 14.000’i aşkın öğrencisine polonya’da üniversite eğitimi vermektedir.

  Alanında sunduğu eğitim programlarıyla önemli ve saygı duyulan eğitim ve araştırma merkezi haline gelmiş olan üniversite. Polonya’da üniversite eğitimi alacak öğrencilere yönelik başta psikoloji bilim dalında, lisans ve master eğitimi ile ön plana çıkmaktadır. Üniversite yurtdışı eğitimi için ideal bir tercihtir.

  Polonya’da üniversite eğitimi için başvurularda sadece lise diploması yeterlidir. YÖK denkliği için ise okumak istediğiniz bölümle ilgili LYS sınavından en düşük puanı almış olmak yeterlidir. Okulun yabancı öğrencilere sağladığı özel yurt imkanı da mevcuttur.

  Edulife Yurtdışı Eğitim; tüm öğrencilerin Polonya’da Üniversite tercihlerinde, ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti sunmaktadır.

  ” İyi Bir Gelecek İçin Varşova Sosyal Bilimler ve Psikoloji Üniversitesi (SWPS)’nde Eğitim Hayatı Sizleri Bekliyor Olacaktır…”

  Polonya’da Üniversite Kayıtları İçin https://www.edulife.com.tr/iletisim/ linkinden sizde Edulife eğitim uzmanı ile iletişime geçebilirsiniz.

WhatsApp chat