fbpx

 • Sosyal Bilimler Alanında Kaliteli Eğitim’in Polonya’daki Adresi ‘Varşova Üniversitesi’

  • 17 Kasım 2017
  • Posted By : admin
  • 0 Comment
  • polonyada eğitim polonyada üniversite polonyada üniversite eğitimi polonyada yurtdışı eğitimi psikoloji sosyal bilimler Varşova Üniversitesi yurtdışı eğitim yurtdışında üniversite eğitimi

  Sosyal Bilimler Alanında Kaliteli Eğitim’in Polonya’daki Adresi ‘Varşova Üniversitesi’

  Polonya’da üniversite denilince akla gelen en büyük üniversitelerinden birisi konumundaki Varşova Üniversitesi, 1816 yılında yükseköğretim faaliyetlerine başlamıştır. 18 fakültesi, 60.000 öğrencisi bulunan üniversite 6000’e yakın personeli ile eğitim faaliyetlerini sürdürmektedir. Varşova Üniversitesi’nde başta psikoloji, sosyal bilimler olmak üzere yönetim ve matematik, bilgisayar bilimi ve mekaniği alanlarında eğitim veren fakülteler yer almaktadır.

  Polonya’da üniversite eğitiminde Varşova Üniversitesi, Avrupa’nın en iyi üniversiteleri sıralamasında ilk 100’de, dünyada ise ilk 500’de bulunmaktadır.

  Ülkenin en iyi üniversitesi olan Varşova Üniversitesi birçok tanınmış siyasetçiyi de bünyesinde yetiştirmiştir. ( Cumhurbaşkanı Bronislaw Komorowski, Başbakan Tedausz Mazowiecki ) Yine üniversitenin yetiştirdiği tanınmış fizikçi Jozef Rotblat’a, Nobel Barış Ödülü 1995’da verilmiştir.

  Edulife Yurtdışı Eğitim; tüm öğrencilerin Polonya’da üniversite tercihlerinde, ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti sunar.

  ” İyi Bir Geleceğe Sahip Olmak İçin Polonya’da Üniversite Hayatı Sizleri Bekliyor Olacaktır…”

  Polonya – Varşova Üniversitesi Detaylı Bilgisi İçin: https://www.edulife.com.tr/polonyada-universite/varsova-universitesi/ adresini ziyaret edebilir,

  Polonya – Varşova Üniversitesi Kayıtları İçin: https://www.edulife.com.tr/iletisim/ linkinden Edulife eğitim uzmanımız ile iletişime geçebilirsiniz.

WhatsApp chat