fbpx

 • Polonya’da Mimarlık Eğitimi’nin Lider Kurumu ‘Poznan Teknik Üniversitesi’

  • 17 Kasım 2017
  • Posted By : admin
  • 0 Comment
  • polonyada eğitim polonyada üniversite polonyada üniversite eğitimi polonyada yurtdışı eğitimi psikoloji sosyal bilimler Varşova Üniversitesi yurtdışı eğitim yurtdışında üniversite eğitimi

  Polonya’da Mimarlık Eğitimi’nin Lider Kurumu ‘Poznan Teknik Üniversitesi’

  Poznan Teknik Üniversitesi’nde 1919’dan günümüze eğitim faaliyetleri devam etmektedir. Kendi radyo ve televizyonu olan üniversite öğrencilere uygulamalı eğitim vermektedir. Kökeni; Devlet Makine Mühendisliği Okulu’ndan gelmekte olan üniversite, Polonya’da üniversite eğitiminde öncü ve köklü teknik üniversitelerinden birisi haline gelmiştir. Üniversite başta mimarlık alanında 3.5 senelik lisans eğitimi ve diğer teknik bölümlerde öğrencilerin polonyada üniversite tercihlerde ilk sıralarda yer alan bir seçim haline gelmiştir.

  Poznan; ticaret, endüstri ve eğitimde Polonya’nın en önemli merkezlerinden birisi olmuştur. Polonya’da üniversite seçiminde Poznan üniversitesi, Polonya’nın en gelişmiş ve köklü üniversitelerinin başında gelmektedir.

  Polonya’da üniversite eğitimi alan öğrencilere üniversite; bilimsel disiplinlerin gelişimini, bu bilginin ve teknolojinin pratik boyuta aktarımıyla birleştirerek sunar.

  Edulife Yurtdışı Eğitim; tüm öğrencilerin Polonya’da Üniversite tercihlerinde, ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti sunmaktadır.

  ” İyi Bir Gelecek İçin Polonya’da Poznan Teknik Üniversitesi’nde Eğitim Hayatı Sizleri Bekliyor Olacaktır…”

  Polonya’da Üniversite kayıtlarına yönelik https://www.edulife.com.tr/iletisim/ linkinden sizde Edulife eğitim uzmanımız ile iletişime geçebilirsiniz.

WhatsApp chat