fbpx

 • Polonya’nın En iyi Üniversitesinde Mimarlık Eğitimi Al Hayallerini Erteleme!

  • 14 Kasım 2017
  • Posted By : admin
  • 0 Comment
  • polonyada eğitim polonyada üniversite polonyada üniversite eğitimi polonyada yurtdışı eğitimi Poznan Teknik Üniversitesi yurtdışı eğitim yurtdışı üniversite

  Polonya’nın En iyi Üniversitesinde Mimarlık Eğitimi Al Hayallerini Erteleme!

  Poznan; ticaret, endüstri ve eğitimde Polonya’nın en önemli merkezlerinden birisi haline gelmiştir. Polonya’da üniversite seçiminde Poznan üniversitesi, Polonya’nın en büyük ve en eski üniversiteleri arasında ön plana çıkmaktadır.

  Polonya’da üniversite eğitimi alacak öğrencilere üniversite, bilimsel disiplinlerin gelişimini, bu bilginin ve teknolojinin pratik boyuta aktarımıyla birleştirip aktarımını gerçekleştirmektedir.

  Poznan Teknik Üniversitesi 1919’dan günümüze eğitim vermektedir. Radyo ve televizyonu olan üniversite öğrencilere uygulamalı eğitim vermektedir. Kökleri Devlet Makine Mühendisliği Okulu’na dayanan üniversite, Polonya’da üniversite eğitiminde önde gelen teknik üniversitelerinden birisi olmakla birlikte başta mimarlık alanında 3.5 senelik lisans eğitimi ve diğer teknik bölümlerde polonyada üniversite tercihlerinde ilk sıralarda yer almaktadır.

  Edulife Yurtdışı Eğitim; tüm öğrencilerin Polonya’da Üniversite tercihlerinde, ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti sunmaktadır.

  ” İyi Bir Geleceğe Sahip Olmak İçin Polonya’da Poznan Teknik Üniversitesi’nde Eğitim Hayatı Sizleri Bekliyor Olacaktır…”

  Polonya’da Üniversite kayıtlarına yönelik https://www.edulife.com.tr/iletisim/ linkinden Edulife eğitim uzmanımız ile sizde iletişime geçebilirsiniz.

WhatsApp chat