fbpx

 • Polonya’da Mimarlık Eğitimi’nin Akla Gelen İlk İsmi ‘Poznan Teknik Üniversitesi’

  • 13 Kasım 2017
  • Posted By : admin
  • 0 Comment
  • polonyada eğitim polonyada üniversite polonyada üniversite eğitimi polonyada yurtdışı eğitimi Poznan Teknik Üniversitesi yurtdışı eğitim yurtdışı üniversite

  Polonya’da Mimarlık Eğitimi’nin Akla Gelen İlk İsmi ‘Poznan Teknik Üniversitesi’

  Poznan Teknik Üniversitesi 1919’da eğitim vermeye başlayarak kendi radyo ve televizyonu ile üniversite öğrencilerine uygulamalı eğitim vermektedir. Kökeni Devlet Makine Mühendisliği Okulu’ndan gelen üniversite, Polonya’da üniversite eğitiminde önde gelen teknik üniversitelerinden birisi haline gelmiştir. Başta Mimarlık eğitimi olmak üzere 3.5 senelik lisans eğitimi ve diğer teknik bölümlerde polonyada üniversite tercihlerinde ön plana çıkmaktadır.

  Poznan; ticaret, endüstri ve eğitim alanında gelişmiş olan Polonya’nın en önemli merkezlerinden birisi konumundadır. Polonya’da üniversite tercihlerinde Poznan üniversitesi, Polonya’nın en büyük ve en eski üniversiteleri arasında ilk sıralarda yer almaktadır.

  Polonya’da üniversite eğitimi alacak öğrencilere yönelik üniversite; bilimsel disiplinlerin gelişimini, bu bilginin ve teknolojinin pratik boyuta aktarımıyla birleştirerek aktarmaktadır.

  Edulife Yurtdışı Eğitim; tüm öğrencilerin Polonya’da Üniversite tercihlerinde, ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti sunar.

  ” İyi Bir Geleceğe Sahip Olmak İçin Polonya’da Poznan Teknik Üniversitesi’nde Eğitim Hayatı Sizleri Bekliyor Olacaktır…”

  Polonya’da Üniversite Kayıtlarına yönelik https://www.edulife.com.tr/iletisim/ linkinden sizde Edulife eğitim uzmanımız ile iletişime geçebilirsiniz.

WhatsApp chat