fbpx

 • Mimarlık Eğitimi’ni Polonya’da Almak İçin Doğru Seçim ‘Poznan Teknik Üniversitesi’

  • 8 Kasım 2017
  • Posted By : admin
  • 0 Comment
  • polonyada eğitim polonyada üniversite polonyada üniversite eğitimi polonyada yurtdışı eğitimi Poznan Teknik Üniversitesi yurtdışı eğitim yurtdışı üniversite

  Mimarlık Eğitimi’ni Polonya’da Almak İçin Doğru Seçim ‘Poznan Teknik Üniversitesi’

  Poznan; ticaret, endüstri ve eğitim alanında Polonya’nın en önemli merkezlerinden birisidir. Polonya’da üniversite seçiminde Poznan üniversitesi, Polonya’nın en büyük ve en eski üniversiteleri arasında yer almaktadır.

  Poznan Teknik Üniversitesi 1919 yılında eğitim faaliyetlerine başlamış olup kendi radyo ve televizyonu ile öğrencilerine uygulamalı eğitim vermektedir. Kökeni Devlet Makine Mühendisliği Okulu’ndan gelen üniversite, Polonya’da üniversite eğitiminde akla gelen ilk teknik üniversitelerinden birisi olmakla beraber başta mimarlık alanında 3.5 senelik lisans eğitimi ile birlikte diğer teknik bölümlerde polonyada üniversite tercihlerinde ön plandadır.

  Polonya’da üniversite eğitimi alacak öğrencilere üniversite bilimsel disiplinlerin gelişimini, bu bilginin ve teknolojinin pratik boyuta aktarımı ile birleştirerek vermektedir.

  Edulife Yurtdışı Eğitim; tüm öğrencilerin Polonya’da Üniversite tercihlerinde, ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti sunar.

  ” İyi Bir Gelecek İçin Polonya’da Poznan Teknik Üniversitesi’nde Eğitim Hayatı Sizleri Bekliyor Olacaktır…”

  Polonya’da Üniversite Kayıtları İçin https://www.edulife.com.tr/iletisim/ linkinden Edulife eğitim uzmanımız ile iletişime geçebilirsiniz.

WhatsApp chat