fbpx

 • İşletme ve Ekonomi Eğitiminde Polonya’nın Öncü İsmi ‘Lazarski Üniversitesi’

  • 7 Kasım 2017
  • Posted By : admin
  • 0 Comment
  • Lazarski Üniversitesi polonyada eğitim polonyada üniversite polonyada üniversite eğitimi polonyada yurtdışı eğitimi yurtdışı eğitim yurtdışı üniversite

  İşletme ve Ekonomi Eğitiminde Polonya’nın Öncü İsmi ‘Lazarski Üniversitesi’

  1993 yılında Varşova’da eğitim faaliyetlerine başlamış olan Lazarski üniversitesi, şehrin en kaliteli özel üniversitesi olarak seçilmiştir. Uzmanlık alanı başta işletme ve ekonomi olan üniversite eğitim kalitesiyle Polonyada üniversite eğitimi almak isteyen öğrencilere eğitim vermektedir.

  Başkent Varşova’da bulunan üniversitenin kampüsü polonya’da üniversite eğitimi alacak öğrenciler için şehir merkezine yakın ve ulaşım problemi olmayan, tüm sosyal ve kültürel ihtiyaçları karşılayabilme imkanına sahiptir.

  Üniversiteye başvuru için sadece lise diploması yeterlidir. Üniversite’ye YÖK tarafından denklik sağlanmıştır. Denklik için ise, tercih edilen bölümle ilgili LYS sınavında minimum puan almış olmak yeterlidir.

  Edulife Yurtdışı Eğitim; tüm öğrencilerin Polonya’da Üniversite tercihlerinde, ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti sunmaktadır.

  ” İyi Bir Gelecek İçin Polonya Lazarski Üniversitesi’nde Eğitim Hayatı Sizleri Bekliyor Olacaktır…”

  Polonya’da Üniversite Kayıtları İçin https://www.edulife.com.tr/iletisim/ linkinden sizde Edulife eğitim uzmanımız ile iletişime geçebilirsiniz.

No comments found

LEAVE COMMENT

Your email address will not be published. Required fields are marked *

WhatsApp chat