fbpx

 • Ukrayna’da Havacılık Eğitiminde Akla Gelen İlk İsim ‘Kiev Ulusal Havacılık Üniversitesi’

  • 6 Kasım 2017
  • Posted By : admin
  • 0 Comment
  • Kiev Ulusal Havacılık Üniversitesi NAU ukrayna ukraynada eğitim ukraynada üniversite ukraynada üniversite eğitimi yurtdışında eğitim

  Ukrayna’da Havacılık Eğitiminde Akla Gelen İlk İsim ‘Kiev Ulusal Havacılık Üniversitesi’

  Ukrayna’da üniversite eğitiminde Kiev Ulusal Havacılık Üniversitesi – NAU ülkenin en önde gelen üniversitelerine ve akademik kadrolarına sahip olma geleneğini ve mirasını günümüze taşımıştır. Akademik kadroları, başarıları ve buluşlarıyla dünyada ün yapmış üniversiteleri ile günümüzde Ukrayna’ya dünyanın her yerinden yüz binlerce öğrenci üniversite eğitimi almak için gelmektedir.

  Ukrayna’da üniversite eğitiminde kurumun uzmanlaştığı alan havacılık ve uçak sanayidir. Sahip olduğu çok sayıda ve çeşitte uçak ve helikopterleriyle uygulamalı eğitim verilmekte olunup alanında dünya çapında üniversiteler arasında bulunmaktadır.

  1933 yılında yükseköğrenim faaliyetlerine başlamış olan Kiev Ulusal Havacılık Üniversitesi – NAU, sadece Ukrayna’da üniversite eğitiminde değil, dünyanın en önde gelen en prestijli havacılık okullarından birisi haline gelmiştir.

  Edulife Yurtdışı Eğitim; tüm öğrencilere ukrayna’da üniversite tercihlerinde, ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti sunar.

  Sınırlı Sayıda Kalan Ukrayna’da Üniversite Öğrenci Kontenjanı’ndan Yararlanmak İçin https://www.edulife.com.tr/iletisim/ linkinden sizde Edulife eğitim uzmanımızla iletişime geçebilirsiniz.

WhatsApp chat